Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Браво 1.2 темп. датчик?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Браво 1.2 темп. датчик?

    Некой знае ли къде е датчика на въпросната кола?Че ми иде да й натикам един парцал в резервора и да я запаля
    Bravo 1.2 16v
    Lancia Dedra 1.8 16v
    Suzuki GSXR250R

    #2
    Датчикът коя температура измерва на антифриз,външна ,входяща в колекторите.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      dani389 написа:
      Датчикът коя температура измерва на антифриз,външна ,входяща в колекторите.
      Този за запалването,дето благодарение на него сработва авт. смукач
      Bravo 1.2 16v
      Lancia Dedra 1.8 16v
      Suzuki GSXR250R

      Коментар


        #4
        По Епер ра го виждам че с МАп сензора са на един детаил.Или са заедно Не можах да го разбера че ми спря работещият линк.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #5
          dani389 написа:
          По Епер ра го виждам че с МАп сензора са на един детаил.
          Ок,а къде се намира тва животно?Ако можеш да изкопаеш схема или снимка ще съм безкрайно благодарен
          Bravo 1.2 16v
          Lancia Dedra 1.8 16v
          Suzuki GSXR250R

          Коментар


            #6
            Ето това представлява ама каде се намира не знам че не съм на моя комп.дават че има и температурен датчик и на инжекциона
            Прикачени файлове
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7
              И това което направи колега не е малко!Хиляди благодарности,задължен съм ти
              Bravo 1.2 16v
              Lancia Dedra 1.8 16v
              Suzuki GSXR250R

              Коментар


                #8
                Намира се отстрани на смукателния колектор до капачката за наливане на масло отдясно.Пробвай да му почистиш клемите и да го мериш с мултицет като е студен какво дава, в сервизното ръководство имаше графика температура-съпротивление.П.С. Грешка не е това, това е датчика за температурата на входящия въздух, а ти вероятно търсиш този за температура на антифриза.
                http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                FIAT БРАВО 1.2 16v
                ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                Коментар


                  #9
                  infineon написа:
                  Намира се отстрани на смукателния колектор до капачката за наливане на масло отдясно.Пробвай да му почистиш клемите и да го мериш с мултицет като е студен какво дава, в сервизното ръководство имаше графика температура-съпротивление.П.С. Грешка не е това, това е датчика за температурата на входящия въздух, а ти вероятно търсиш този за температура на антифриза.
                  Ми аз ако съм разбрал правилно от поста на колегата Дани те са на едно в мап сензора.Но май преди всичко ще трябва да мина през адаптациа на моторчето с компа
                  Bravo 1.2 16v
                  Lancia Dedra 1.8 16v
                  Suzuki GSXR250R

                  Коментар


                    #10
                    Датчик за температура на водата (антифриза) е само един за цялата кола, намира се навит на термостата, букса с 3 кабела - два за ЕКУ, и един за уреда на таблото. В зависимост от тази температура - ЕКУ решава колко е загряла колата и прави корекции в сместа.

                    Коментар


                      #11
                      ogi28b написа:
                      Датчик за температура на водата (антифриза) е само един за цялата кола, намира се навит на термостата, букса с 3 кабела - два за ЕКУ, и един за уреда на таблото. В зависимост от тази температура - ЕКУ решава колко е загряла колата и прави корекции в сместа.
                      Батенце те тоя шит нема нищо на термостата и около него
                      Bravo 1.2 16v
                      Lancia Dedra 1.8 16v
                      Suzuki GSXR250R

                      Коментар


                        #12
                        Батенце, защо не минеш на някоя среща, например утре вечер в Дон Вито, да го потърсим, че от няколко места гледам, все пише че е на термостата, а наживо явно е някъде там... Ето какво казва книШката:Датчикът е на термостата, дрън-дрън-дрън-дрън....Таблицата показва стойностите при различни температури, които могат да бъдат измерени при откачена букса, а когато е закачена - ЕКУ подава 5 стабилизирани волта, и дрън-дрън-дрън-дрън....
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                          #13
                          ogi28b написа:
                          Батенце, защо не минеш на някоя среща, например утре вечер в Дон Вито, да го потърсим, че от няколко места гледам, все пише че е на термостата, а наживо явно е някъде там... Ето какво казва книШката:Датчикът е на термостата, дрън-дрън-дрън-дрън....Таблицата показва стойностите при различни температури, които могат да бъдат измерени при откачена букса, а когато е закачена - ЕКУ подава 5 стабилизирани волта, и дрън-дрън-дрън-дрън....
                          Абе аз утре че ше дойда е ясно,ама нали се сещаш че нема как да ме накараш да дигна капака и да се гъза около ш....я фиат при положение че на софрата има я бира я мастичка п.п То хубаво пише ама термостата представлява алуминиево конусовидно тяло с 2 отвора и вътре е елемента.нема ни резби ни отвори нищо.лъжат ма.....а им италианска
                          Bravo 1.2 16v
                          Lancia Dedra 1.8 16v
                          Suzuki GSXR250R

                          Коментар


                            #14
                            PREDATORst написа:
                            ш....я фиат при положение че на софрата има я бира я мастичка п.п То хубаво пише ама термостата представлява алуминиево конусовидно тяло с 2 отвора и вътре е елемента.нема ни резби ни отвори нищо.лъжат ма.....а им италианска
                            Ами някъде около него е, ще го намерим. Няма да се взираме ккой знае колко в шИРОКИя Фиат.

                            Коментар


                              #15
                              ogi28b написа:
                              PREDATORst написа:
                              ш....я фиат при положение че на софрата има я бира я мастичка п.п То хубаво пише ама термостата представлява алуминиево конусовидно тяло с 2 отвора и вътре е елемента.нема ни резби ни отвори нищо.лъжат ма.....а им италианска
                              Ами някъде около него е, ще го намерим. Няма да се взираме ккой знае колко в шИРОКИя Фиат.
                              Абе ше го търса в неделя,нема се кьорава у тъмницата.Ше пийнем ше апнем ш си поговорим и тва е.А коя е Ася?Да н говориш за сервитьорката
                              Bravo 1.2 16v
                              Lancia Dedra 1.8 16v
                              Suzuki GSXR250R

                              Коментар

                              Working...
                              X