Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Има ли двигател на Брава 98/99 година 1.4 16V ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Има ли двигател на Брава 98/99 година 1.4 16V ?

    Има ли такъв двигател,защото питах продавача каза че е 1.4 16V а не виждам фиат да имат такъв на Брава.Да не би да е 1.2 16V ?

    #2
    1,4 16v няма има 1,4 12v,има и 1,2 16v,но не съм сигурен дали 98/99 се произвеждат 1,4
    Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

    Коментар


      #3
      Не и фиат ако е монтиран от алфа примерно може ако е 99 със сигурност е или 1.2 или 1.6
      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

      Коментар


        #4
        Продавача каза, че е 99,но на прозореца беше 98 написано.

        Коментар


          #5
          Ако можеш даи номер на рамата или качи снимка на мотора да получиш точен отговор
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #6
            Няма.В повечето случаи тия по автокъщие пишат каквото им хрумне че звучи по добре .
            http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
            Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
            FIAT БРАВО 1.2 16v
            ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
            FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

            Коментар


              #7
              Колега аз съм от Варна и точно съм ги гледал повечето Брава/Браво по салоните и ще ти кажа каква им е схемата. По принцип Браво/Брава която е на стъкла 99 г. задължително е 1.2 16в. а не 1.4 .Един от джамбазите беше писал , че е 1.4 а колата от всякъде си беше даже 2000 г. Питах го защо я е писал 1.4 като такава година с такъв двг. няма.отговора беше: ,,.....абе това го знаеш само ти и още няколко човека...тъпия българин като му кажа, че колата е 1.2 и той веднага се плаши, че бил слаб за това купе .... пък и по принцип много малко хора знаят, че фиат имал такъв двигател.За това съм писал, че е 1.4 за да не се плашат...." край на цитата.т.е. джамбазите си лъжат хората кои то не са запознати и когато си я вземеш и регнеш и като ти излезе, че е 1.2 следва изненада.Това е отговора.Инъче колегите са ти казали по горе: от 99 г. на стъкла и рама производство им а 1.2 няма 1.4 пълен абсурд.
              предишна:Фиат Брава-1.2 16V-малък двигател малки емоции-голям разход
              Настояща: Алфа Ромео 156 2.4 JTD 140 h.p.-върхът на сладоледа

              Коментар


                #8
                Няма мотор на Брава/Браво 1.4 16v, има 1.4 12v
                Теоритиците си лаят, голфа си върви!

                Коментар


                  #9
                  До колкото знам след 98г. започват монтиране на мотори 1,2 и спират 1.4. Има и малки разлики в интериора /двете решетки за парното на централната конзола не са прави а заоблени, монтира се климатроник а не климатик, пластмасата на арматурното табло е с по-едра структура/
                  BRAVO 1.8 GT

                  Коментар


                    #10
                    ilian borislavov georgiev написа:
                    До колкото знам след 98г. започват монтиране на мотори 1,2 и спират 1.4. Има и малки разлики в интериора /двете решетки за парното на централната конзола не са прави а заоблени, монтира се климатроник а не климатик, пластмасата на арматурното табло е с по-едра структура/
                    Точно както я описа е в интериора.Благодаря ви за коментарите.В крайна сметка я купех колата.Вече месец я карам и съм много доволен.Беше с метан сложен като я взех разхода е смешен около 8-9 лв на 100 среден разход градско-извънградско ми са по равно горе долу.

                    Коментар


                      #11
                      Ами ко се оплакваш тогава Карай и си свиркай
                      Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                      Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                      Коментар

                      Working...
                      X