Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задна чистачка - перо или рамо?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Е няма нищо де,нали сме тук да си помагаме,всеки може да се заблуди

    Коментар


      #17
      @MazgarevТова на първата снимка не е оригиналната чистачка на Браво, май?
      Прикачени файлове
      Настоящата - Ford Focus ST
      Бившата - Bravo GT - мъничко, черничко, тук - там стъпва ...
      Франкенщайн - R.I.P.
      Fiat Ducato Heku Wohnmobill 530 '87 - НАБОРЪТ

      Коментар


        #18
        Първо си купих перо за 4 лв. В крайна сметка се оказа широко за рамото ... вчера ходих до една морга и тамън бяха разфасовали една Brava точно като моята, взех си перо без пари и сега работи перфектно на джама

        Коментар


          #19
          Re: Задна чистачка - перо или рамо?

          wwweb написа:
          Така, днес ходих да търся перо за задната чистачка. Влизам в Александър Ауто и ония ми вика трябва да смениш цялото рамо, само перо не става, викам как не става бе човек, и тоя пак не става, трябва да смениш цялото рамо, което е 67 лв. Еми тръгнах си, опитах се да махна перото, но без резултат, та това перо маха ли се или наистина трябва да сменя цялото рамо? Гледах в книжката на колата и там не е посочено дали може да се махне, дадено е само за предните чистачки ...
          Само перо не се продава, понеже е комплект с рамото, но се продават отделно гумички за перото, за по 2-3лв. които се сменят съвсем елементарно!Перо е това, което се поставя на рамото, а гумичката е част от перото!

          Коментар


            #20
            Korun написа:
            @MazgarevТова на първата снимка не е оригиналната чистачка на Браво, май?
            еднакви са мисля... просто твойта чистачка е малко по-надолу и за това на пръв поглед изглеждат еднакви...
            FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

            Коментар


              #21
              Re: Задна чистачка - перо или рамо?

              hit-ko написа:
              Перо е това, което се поставя на рамото, а гумичката е част от перото!
              Да, гумичка имах предвид, все ги бъркам ...

              Коментар


                #22
                wwweb написа:
                Първо си купих перо за 4 лв. В крайна сметка се оказа широко за рамото ... вчера ходих до една морга и тамън бяха разфасовали една Brava точно като моята, взех си перо без пари и сега работи перфектно на джама
                къде е тази морга и има ли телефон - да си поръчам това онова с наложен платеж по куриер, че ми трябва моторче и за мойта задна, а и някои други неща дето са кът и солени по магазините ?
                Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                Коментар


                  #23
                  niko_ymn написа:
                  wwweb написа:
                  Първо си купих перо за 4 лв. В крайна сметка се оказа широко за рамото ... вчера ходих до една морга и тамън бяха разфасовали една Brava точно като моята, взех си перо без пари и сега работи перфектно на джама
                  къде е тази морга и има ли телефон - да си поръчам това онова с наложен платеж по куриер, че ми трябва моторче и за мойта задна, а и някои други неща дето са кът и солени по магазините ?
                  Доста далече от Русе. Иначе телефон има, но визитната картичка, която ми оставиха не помня къде я сложих ... тия дни ако минавам пак от там ще взема друга и ще ти кажа телефон ... иначе се намира на 3 км извън Благоевград по път към София ...Иначе моторче за твойта задна има 100%

                  Коментар

                  Working...
                  X