Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Алфа Ромео 156 1,9 или 2,4 JTD - коя е по-добрият избор ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    лошата новина е че алфата не беше това което трябваше да бъде, добрата е че утре ще ми донесът едно стило 115 жтд, дано то да е добро
    Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

    Коментар


      #32
      Аз пък не мога да разбера каква е толкова голяма разликата ако са от едно ЕВРО. Разликата си е в един цилиндър повече А между 140 и 150 разликата е в турбина, МАП и май дюзи до колкото знам.
      А с какво се различава помпата на 136-цовата с на тази от 140 или 150?
      Отново до колкото съм чувал е, че при 136 има балансиращ вал, другите го нямат, но това може да се потвърди от човек който е отварял и двата мотора.

      Коментар


        #33
        chaveto написа:
        Аз пък не мога да разбера каква е толкова голяма разликата ако са от едно ЕВРО. Разликата си е в един цилиндър повече А между 140 и 150 разликата е в турбина, МАП и май дюзи до колкото знам.
        А с какво се различава помпата на 136-цовата с на тази от 140 или 150?
        Отново до колкото съм чувал е, че при 136 има балансиращ вал, другите го нямат, но това може да се потвърди от човек който е отварял и двата мотора.
        Нз колега, ама тая алфа все едно че цяла италия я беше карала.връщан км-траж ,одраснака, леки удари по бронята, задните дискове бяха много зле, гумите зле, от 3 собственик ,......айде мерси ,П.С. сега се надявам това стило да е като хората. че мареата искам да я женя вече
        Petrol Engine slogan: Because life begins at 6,000rpm

        Коментар


          #34
          chaveto написа:
          Аз пък не мога да разбера каква е толкова голяма разликата ако са от едно ЕВРО. Разликата си е в един цилиндър повече А между 140 и 150 разликата е в турбина, МАП и май дюзи до колкото знам.
          А с какво се различава помпата на 136-цовата с на тази от 140 или 150?
          Отново до колкото съм чувал е, че при 136 има балансиращ вал, другите го нямат, но това може да се потвърди от човек който е отварял и двата мотора.
          Точно така 136 коня има баланс вал,140/150 нямат но помпата конструктивно е същата
          Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
          Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
          Ventura garage

          Коментар

          Working...
          X