Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

По някога гърми при палене на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Alex_RT написа:
    1)Ако има недостатъчно налягане в системата, колата ще придърпва винаги, а не само , когато е студена- Според мен този момент отпада.2) Колите ни не са заводски пригодени да се движат на газ и това че има възникване на проблеми само на бензин , а при работа на газ те изчезват според мен означава, че ако няма искра достатъчно добра, то този проблем ще го има и при работа на газ.- Също отпада3) Като имаме предвид че аз съм чистил дюзи, клапата май не остават вече много вариантите -Бобина, датчици или нещо по самото управление на електрониката ... май няма какво друго.Твърдо съм решил да се преоборя с този проблем, но просто не искам да затъна до гуша в глупави разноски за ненужни неща. Моля дайте мнение някой от вас с този проблем дали е сменял кабели и ако е , има ли ефект. Аз кабели не съм сменял а свещите ми са добре.Благодаря !
    Момчето написа че като загрее се пооправя,но ПАК забива муцуна,меренето на налягането е задължително
    Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
    Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
    Ventura garage

    Коментар


      #17
      За неговия случай съм напълно съгласен При мен обаче това забиване изчезва. Не случайно написах какво съм правил, за да не трошите пари без резултат. Сега съм решил да проверя топлинните датчици. Наясно съм че това ще доведе до натрупване на грешки, но въпреки всичко ще опитам и това , а след това , че ще има чистене на грешки,- ще има. След пробата ще Ви споделя има ли резултат .
      Play Golf ,but not drive golf!!!
      Brava 1,6 16V 99' с ФОБОС
      C4 1,4 16V 2007- Stag 300 Premium

      Коментар


        #18
        Alex_RT написа:
        За неговия случай съм напълно съгласен При мен обаче това забиване изчезва. Не случайно написах какво съм правил, за да не трошите пари без резултат. Сега съм решил да проверя топлинните датчици. Наясно съм че това ще доведе до натрупване на грешки, но въпреки всичко ще опитам и това , а след това , че ще има чистене на грешки,- ще има. След пробата ще Ви споделя има ли резултат .
        Ако има откъде да вземеш на заем една бобина и да пробваш Тя ги прави тея номера
        Fiat Idea 05" 1.9 JTDm
        Lancia Ypsilon 06" 1.4 16v Momo design
        Ventura garage

        Коментар

        Working...
        X