Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Стило: проблем с педала на съединителя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Стило: проблем с педала на съединителя

    От днес и аз мога да се похваля с нов термостат :D А сега нов проблем Накратко:Чисто нов маховик, чисто нов съединител, чисто нова горна помпа на съединителя (всичко на около 1000 км не повече) и днес педала започна да оттделя прекалено долу и да има прекалено голям празен ход, което го нямаше преди Като се напомпи малко педала се оправя. Надявам се да е само за обезвъздушаване, но дали пък не е лагер-помпата според вас, тъй като това е единственото, нещо което не е сменено... Дайте малко кураж де [color=red:cd1d2b7e51]Отделена от
    Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

    #2
    @Stelio89 - как може да дадеш 1000+лв и да не смениш лагер помпата ?Дано да не е от нея, на мен ми прилича да е в помпите проблема. Обезвъздушавай.@svetljotod - просто отваря рано, за смяна е.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Съединителят вече отказа напълно. Айде още 1 седмица без кола Емо, обезвъздуших, проблема остана. Най-вероятно "чисто новата" горна помпа е дефектирала P.S. Проблем след проблем. К’во ли следва още!? Всичко вече съм сменил...... май
      Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

      Коментар


        #4
        Само не се отчайвай !Каква марка е помпата и откъде я купи ?
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          На FIAT мисля, че е (имаше си емблемата на завода). Взех я от познат с отстъпки, някъде около 95-100 лв. по спомени (има магазин за авточасти за немски автомобили). Щом ти не си се отчаял, Емо, значи и аз няма :D Благодаря за куража P.S Чак понеделник ще е денят за истината за съжаление, тъй като имам доста други ангажименти
          Fiat Stilo 1.9 JTD 115hp

          Коментар

          Working...
          X