Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

как да оправя леко стечена боя ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    как да оправя леко стечена боя ?

    Здравейте колеги, днес си боядисах задния калник на фиатката защото сменяхме веждата , боята е е сив металик, нанесох лака 3 ръце през интервали зада несе стече но на третата ръка се стече лака малко. въпроса мие как мога даго оправя за да не личи толкова че е стечено? Мисля да мина със водна шкурка отечените петна и даги пръсна пак с лак дали ще стане? благодаря предварително
    темпра 1,9тд

    #2
    ами ако пръскаш целия детайл трябва да стане,но си мисля че трябва да минеш целия детайл със шкурка,но не че съм майстор де така си мисля
    alfa romeo 145 1.3 boxer-моята гордост
    fiat bravo TD100-печката на брата

    Коментар


      #3
      Re: как да оправя леко стечена боя ?

      Искрен написа:
      Здравейте колеги, днес си боядисах задния калник на фиатката защото сменяхме веждата , боята е е сив металик, нанесох лака 3 ръце през интервали зада несе стече но на третата ръка се стече лака малко. въпроса мие как мога даго оправя за да не личи толкова че е стечено? Мисля да мина със водна шкурка отечените петна и даги пръсна пак с лак дали ще стане? благодаря предварително
      Да но трябва да изчкаш да изъхне боята добре около две седмици поне аз така знам от един бояджия беше осрал на един приятел колата имаше на две три места капки после ги махна с водна шкурка и ги напръска с лак

      Коментар


        #4
        Първо се минава с ренде цивката, това си е инструмент който отрязва всичко което е по високо. Може и ти да го направиш с бръснарско ножче, внимателно се реже.След като я отрежеш се търка на 2000 и после паста,търкане.......... Ако започнеш направо на вода да я махаш има вероятност отново да се личи.

        Коментар


          #5
          с пастиране няма ли да стане?
          FIAT Bravo Club Plovdiv
          Con Asistencia di Veloce

          Коментар


            #6
            Утре ще опитам какво ще стане с бръснарското ношче , и после пак да напръскам целия детайл нали?
            темпра 1,9тд

            Коментар


              #7
              Е защо да го пръскаш пак, просто го изрежи, търкай и полирай.
              Ex Fiat 126P
              Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
              Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
              Alfa Romeo 147 1.6 TS
              Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

              Коментар


                #8
                Взимаш водна шкурка 1200 и 2000 или 2500.Първо минаваш с 1200 само уливката и после взимаш 2500 и минаваш много хубаво целия детаил.След това взимаш паста на 3М 74 едра /бяла капачка/ и пастираш с твърда гъба.После паста пак на 3М 50383 за финален блясък /синя капачка/ пастата и тя е синя за тази паста използваш мека гъба.И ще стане супер няма да се вижда уливката и дори ще се махнат боклуците , които със сигурност има.Поздрави!

                Коментар


                  #9
                  Никой не може да му гарантира, че направо с търкане на вода ще махне само стеча, също така, че няма да претрие някъде.

                  Коментар

                  Working...
                  X