Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

нов съидинител буксува моля спешно дайте ми съвет !!!

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    нов съидинител буксува моля спешно дайте ми съвет !!!

    Здравейте колеги имам проблем наскоро с един приятел сменяхме съиденил на фиат мареа тоест моята, оказа се доста играчка искам да ви питам нещо след като го събрахме се оказа че боксува саидинитела като дам газ се форцира а не върви от какво може да е вече незнам какво ли не ми минава през главата мисляси че пак ще трябва да свалям кутията моля много спешно за отговори ...Предварително благодаря

    #2
    Re: нов съидинител буксува моля спешно дайте ми съвет !!!

    marian nedev написа:
    Здравейте колеги имам проблем наскоро с един приятел сменяхме съиденил на фиат мареа тоест моята, оказа се доста играчка искам да ви питам нещо след като го събрахме се оказа че боксува саидинитела като дам газ се форцира а не върви от какво може да е вече незнам какво ли не ми минава през главата мисляси че пак ще трябва да свалям кутията моля много спешно за отговори ...Предварително благодаря
    Какъв двигател, какъв съединител, сменен при кой?

    Коментар


      #3
      Къде отделя ?

      Коментар


        #4
        Re: нов съидинител буксува моля спешно дайте ми съвет !!!

        Airfan написа:
        marian nedev написа:
        Здравейте колеги имам проблем наскоро с един приятел сменяхме съиденил на фиат мареа тоест моята, оказа се доста играчка искам да ви питам нещо след като го събрахме се оказа че боксува саидинитела като дам газ се форцира а не върви от какво може да е вече незнам какво ли не ми минава през главата мисляси че пак ще трябва да свалям кутията моля много спешно за отговори ...Предварително благодаря
        Какъв двигател, какъв съединител, сменен при кой?
        с един приятел го сменах ме двигатяля е 1.9 тд 100 коня

        Коментар


          #5
          ivan_cirkov90 написа:
          Къде отделя ?
          нормално педала си е мек скоростите влизат да не би да е жилото

          Коментар


            #6
            Разбирам по средата!А иначе целия комплект ли сменихте или само феродивия ? За течове от скоростите огледахте ли ?

            Коментар


              #7
              ivan_cirkov90 написа:
              Разбирам по средата!А иначе целия комплект ли сменихте или само феродивия ?
              Целият комплект

              Коментар


                #8
                ivan_cirkov90 написа:
                Разбирам по средата!А иначе целия комплект ли сменихте или само феродивия ? За течове от скоростите огледахте ли ?
                няма аз все си мисля че е от жилото някой може ли да ми кажи как се реголира това жило то е с шпилка и гайки и как е нормално да оттделя нов саидинител

                Коментар


                  #9
                  Ами моя е нов и отделя по средата.Отхлаби малко и двете гайки при вилката и виж как ще е

                  Коментар


                    #10
                    ivan_cirkov90 написа:
                    Ами моя е нов и отделя по средата.Отхлаби малко и двете гайки при вилката и виж как ще е
                    Ok утре ще го пробвам е колата е в гаража на приятеля при теб така ли бе в началото или нямаше проблем повечето хора ми казват че е от жилото но моят човек ми вика може да е от феродовоят диск или ако сме натегнали гайките и да не може да отдели добре диска как ви се струва това мнение Икак да разбера колко и как трябва да е жилото ...

                    Коментар


                      #11
                      Намирисва ми на обърнат феродов диск,възможно ли е да сте го завъртяли при монтажа?
                      Fiat Punto 1.1 6Speed

                      Коментар


                        #12
                        миналата година и аз влязох в тоя филм със съединителя на брата буксуваше така.оказа се че трябва да се отпусне жилото.между другото трудно оцелихме точната нагласация
                        alfa romeo 145 1.3 boxer-моята гордост
                        fiat bravo TD100-печката на брата

                        Коментар


                          #13
                          beast31 написа:
                          Намирисва ми на обърнат феродов диск,възможно ли е да сте го завъртяли при монтажа?
                          защо ли не виждам, как ще стане този филм. Аз също сам си сменях съединителя, но нямах проблеми. Това с обърнатия диск е абсурдно.
                          Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
                          Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

                          Коментар


                            #14
                            marian2784 написа:
                            миналата година и аз влязох в тоя филм със съединителя на брата буксуваше така.оказа се че трябва да се отпусне жилото.между другото трудно оцелихме точната нагласация
                            Ами това се чудя и аз как точно да го нагласа това жило при мен предавките влизат спокойно колата си тръгва и като реша да и дам газ за боксува форсирасе и неще май ще е от жилото ама незнам как да го нагласа мамка му

                            Коментар


                              #15
                              reter написа:
                              beast31 написа:
                              Намирисва ми на обърнат феродов диск,възможно ли е да сте го завъртяли при монтажа?
                              защо ли не видам, как щ стане този филм. Аз също сам си сменях съединителя, но нямах проблеми. Това с обърнатия диск е абсурдно.
                              И аз така мисля твоят съединител с помпа ли е?

                              Коментар

                              Working...
                              X