Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

рамена на чистачки

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    рамена на чистачки

    Добър вечер на всички днеска каткто си карах и лявата чистачка спря да работи. Рамото на чистачката се беше откачило сложих го но пак падна има ли начин да го оправа или ще хода на сервиз колата е FIAT PUNTO 1.9D MK2 2000г.

    #2
    И на сервиз да идеш не знам какво могат да направят ,иди в някоя морга и си купи цялата лостова система и я смени сам много е лесно хем ще ти е по евтино и по надежно.В сервиз или ще ти закърпят времено нещата или ще ти сложат нови части и пари за труд и ще ти излезе цяло състояние.
    FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

    Коментар


      #3
      а от каде мога да си сваля схема за монтажа

      Коментар


        #4
        Аз имам същия проблем от около 2 месеца.Днес го оправях за пореден път.Този път използвах пластмасов ринг ,който изрязах от крайчето на обикновен пластмасов дюбел дюбел...Разширих го с гореща вода и го нахлузих /докато е топъл и еластичен/ ,за да пречи на чистачката да изпадне.Ще видим ,колко ще издържи.Много тъпо е направена тази лостова система.Явно е имало нещо като зегер,който е изпаднал и затова става проблема.Ако пак ми спре чистачката,този път ще заваря една шайба и ще реша проблема окончателно,но твърдо съм решен да не давам излишни пари за такава глупост...За това нещо става дума ,нали?

        Коментар


          #5
          да

          Коментар


            #6
            nikigames написа:
            а от каде мога да си сваля схема за монтажа
            Закакво ти е схема няма да поправяш телевизор имаш всичко на всичко 4/5 болчета .А и си купи целия механизъм че аз пролетта ги бях разкачил и докато наместя лосчетата ми се разката фамилията.
            FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

            Коментар


              #7

              Коментар

              Working...
              X