Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с "бензиномера", температурата и подгревна

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с "бензиномера", температурата и подгревна

    Колата е Брава ТД 100 98гПали върви работи нормалноУреда за показване на количеството нафта не работи правилно.При напълнен догоре резервоар показва догоре, след което минах 1150км, изгазнах за нафта а си показваше пак догоре,после при доляти 20 литра показваше над половината и си седеше все така. Сега пак е до горе и съм карал 300 км и пак не мърда. Това е еднотоДруг проблем с температурата, термостата е нов, колата загрява ок, при загрята кола карам на 1ва 2ра 3та 4та или 5та стрелката се калти от началото до средата, чат пат зацепи на едно положение и после пак се клати. Като изключа от скорост и стрелката си застава на мястото - точно на средата ( термостата е нов)И трети проблем с таблото, подгевната лампа се появава изключително рядко, но подгяването на свещите си работи, давам на контакт, чакам 5-6 секунди и пали от раз, не чакам и се мъчи. Зависимост между отделните проблеми не съм установил, тоест като се появи лампата да се оправят и другите...
    VTS 16V

    #2
    Имах почти идентично поведение на стрелката за темп. на водата на Типото. Играеше и прескачеше, понякога и умираше. Беше от клемите към датчика, който отговаря за този уред - бяха адски хлабави. По другите въпроси да се изкажат патили с тях... :D
    AR 75 2.5 V6 `08.86 - Ех
    AR 155 1.7 TS `07.93 - сиромашки тунинг, + JR, APEX, + B6 отзад - замина за скрап...
    FIAT Tipo 1.6 `12.93 835С1.000 С АГУ тунинг - вече 2.0 TS 8V Turbo с ескрите от горната...

    Коментар


      #3
      При толкова проблеми най вероятно самото табло има проблем. При мен има проблем с лампата на еърбега, подгряването, темп. на антифриза и лампата за вода в горивния филтър. Свалях таблото и тук там е почерняло по пистите на платката и след почистване някои неща се оправиха. Пробвай с почукване по таблото и виж дали ще сработи нещо. :D
      Marea Weekend HLX Jtd 110

      oO(_)____////____(_)Oo

      Коментар

      Working...
      X