Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво не харесвате във вашето Стило ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво не харесвате във вашето Стило ?

    Гледам такава тема за 156 в алфа форума.Интересно ще е да видим, какво ще се получи Да започна аз - нестабилността в завои, оправимо или с пружини или с нови аморт.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    #2
    Kоланите на задната седалка при 5вратото стило са изключително неудобни,за разлика от тези при двувратото стило !
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 200 hp Q-tronic + Alfa Romeo 156 1.9 JTD 1++ hp 2003,Inside Facelift. - Now.
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 150 - The beautiful devil. - еx. // Stilo 1.9 JTD 1++ hp - еx
    Вълкът е по-слаб от лъвът и от мечката, но никога не играе в цирка !!!

    Коментар


      #3
      На мен интериорно не ми харесват, бъзикащите се ел. стъкла и скърцащите, предни седалки и корите в багажника, иначе ми е супер удобна. Технически не ми харесва че е много кофти за обслужване и въобще за работа в предния отсег, но пък сравнено с ВАГ групата при който трябва да се свали половината предница е по-добре .
      Fiat Stilo 1.9 JTD 2003г.

      Коментар


        #4
        Грешиш, за разлика от JTD100/105 e много широко в двг отсега
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #5
          скърцането, дрънченето на стъклата (когато са свалени), ниската предница .... май за други негативи не се сещам в момента като цяло съм доволен от колата

          Коментар


            #6
            Не ми харесва, че прозорците тропат когато са спуснати и похлопват като на някой москвич или жигула в движение. Не ми харесва, че пластмасата в долната част на таблото е доста евтина.Не ми харесва, че скоростният ми лост е като на икарус.Не ми харесва, че отнема 3 часа и трябва да сваля подкалника за да сменя крушката на левия фар.Не ми харесва, че на завоите се накланя като параход застигнат от цунами странично все дребни работи, харесва ми, че не ми се е налагал нито един ремонт (с изключение за носачите, които приемам за консуматив при пътните ни условия) вече 3 години и 70000 км.Преди да си купя колата карах доста коли под наем и все нови: пежо 307 CC, форд фокус, астра, нисан note и x-trail, вектра, зафира, mercedes А класе и разликата в изработката на всички тия коли е драматична в сравнение със стилото, но за тия пари толкоз Предпочитах да си купя каквато и да е нова кола, вместо да карам таралясник на безброй километри.

            Коментар


              #7
              Ниската предница най-не ми харесва, евтина изработка в интериора за кола, произведена 2001 година, и това е!!

              Коментар


                #8
                Какво разбирате под ниска предница, ей сега ще снимам моята, за мене не е ниска, катеря си всеки тротоар ?
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #9
                  Айде снимай да е видим, че ми стана интересно.

                  Коментар


                    #10
                    Колата е под наклон лек, така съм я паркирал, задницата е на мини тротоар: Отпреде така както е от земята до ножа са около 13см (111мм ми е телефона дълъг и още 2 сантиметра). Като я паркирам на равно пак ще снимам
                    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                    Коментар


                      #11
                      Ами това си е ниско, всеки път като я изкарвам от двора и удря бронята, ще снимам да ви покажа наклона какъв е - три пръста наклонен бордюр, то поне да беше по-стегнато окачването на тая ниска предница. Както ми виси и леко средната кора, тя е на не повече от 5 пръста от асфалта.Много хубави джанти @emzo, искам и аз лети фиатски джанти

                      Коментар


                        #12
                        Еми и мойта е така горе долу , и на мене ми е нисичко, мойта е със същите джанти, ама имам и малки капаци ФИАТ на болтовете!

                        Коментар


                          #13
                          Ама нали се сещате, че ножа е гъвкав - грубо 15см излиза, вие какво искате ?Или може би по високата задница се подвеждате Утре ще го замеря с шублер на равно Не ми харесва CITY функцията - пристрастява и като се кача на друга кола ми е терсене.
                          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                          Коментар


                            #14
                            Аз затова ситито не го включвам, хем възможен проблем хем сам каза пристрастява!

                            Коментар


                              #15
                              emzo написа:
                              Ама нали се сещате, че ножа е гъвкав - грубо 15см излиза, вие какво искате ?Или може би по високата задница се подвеждате Утре ще го замеря с шублер на равно Не ми харесва CITY функцията - пристрастява и като се кача на друга кола ми е терсене.
                              Ау да.. ситито, на квото се кача после и волана ми е като на жигули
                              svetljotod написа:
                              Аз затова ситито не го включвам, хем възможен проблем хем сам каза пристрастява!
                              Какъв възможен проблем?

                              Коментар

                              Working...
                              X