Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко ще струва този ремонт

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    колко ще струва този ремонт

    здравеите днес имах среща с една стена ,моля кажете ми според вас колко би могъл да струва ремонтаблагодаря ви
    Прикачени файлове

    #2
    около 150 лева стопа е към 30 40лв малко боя за 30 лева кит 10лв и труд около 70 левано може и по малко да излезе повече от това вече е измамаедин познат се прекара бяха му ударили вратата на голфа сериозно и даде 110 лева общо да му я направят като нова а то 50 лева е по моргите така че колега внимавай!!!
    КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

    Коментар


      #3
      много ми се виждат 150 Yellow_Flash_Colorz_PDT_35

      Коментар


        #4
        Здраво колега. Материалите реално няма да са повече от 30 лв. И за труд сложи 80 лв.В някое малко спретнато сервизче повече не би трябвало да ти вземат. Стопа ти е отделно
        Мареа 1999 1.8i HLX

        Коментар


          #5
          2 детайла - под 200лв за6рави. Материалите са само малка част от разходите на един сервиз.
          Ex Fiat 126P
          Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
          Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
          Alfa Romeo 147 1.6 TS
          Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

          Коментар


            #6
            ystoyanov написа:
            много ми се виждат 150 Yellow_Flash_Colorz_PDT_35
            За да се направи така, че да не си личи сумата ще е доста над тази! Всичко останало е компромис.
            Frontera Sport, X20SE март 1998

            Коментар


              #7
              Vladim написа:
              ystoyanov написа:
              много ми се виждат 150 Yellow_Flash_Colorz_PDT_35
              За да се направи така, че да не си личи сумата ще е доста над тази! Всичко останало е компромис.
              като изключим мигача колко ще е номрманата цена за изчукване китване и боя предложете ми някои сервиз от софия съм

              Коментар


                #8
                А стената как е? Аз тъй кЪт гледам и тя ще е пострадала. Боята е скъпичка, особенно ако е металик.
                Fiat Marea TD100

                Коментар


                  #9
                  това с боята всеки тенекиджия го казва но реално боя имаше 10 места в софия поне 10 където ти сканират с някакъв си апарат боята и я изготвят 1 към 1 за максимум 30 40 лева около 150 грама. МАКСИМУМ за стоп даваш едни 40 най много и останалите са за труд.Не я оставяй в първият сервиз разходи се в няколко и питай малко са омайвачи не ги слушаи а сам си прецени.Един познат както казах за смазана врата на Голф 3 почти цялата за изправяне китване и боя даде към 110 лева с нова лайсна.При теб е по малко това там едвали се изправя само се шлайфа китва пръска и заспива какви 200 лева тва да не е AMG S65 2010 година
                  КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                  Коментар


                    #10
                    stefaka222 написа:
                    ...тва да не е AMG S65 2010 година
                    Цената не се определя от марката и модела на колата. Дали ще дойде това или 6раво, все тая.Разлика може да има в цената на 6оята евентулно, на ра6отата си е същата.И смяташ ли цените на останалите уж дре6ни консумативи, които о6аче си формират доста от цената?Като например хартия за о6лепване, тиксо, найлони, шкурки, коресилин, силиконова кърпа, кърпи за минаванес о6езмаслител и т.н. Не е толкова просто както си го мислиш.Да не говорим вече за ток, заплата за ра6отниците и т.н.Никой няма да ти ра6оти за 6ез пари.
                    Ex Fiat 126P
                    Ex Fiat Tipo 1.6 DOHC 1989
                    Ex Fiat Bravo 1.6 16V 1997
                    Alfa Romeo 147 1.6 TS
                    Не ми работи буква Б на лаптопа, изпи 1 бира. Затова я пиша с 6.

                    Коментар


                      #11
                      Спор няма но повече от 150 не е реалноПравил съм си 2 те коли от подобни ударчета и имам представа колко би трябвало да струва и ми е пределно ясно че сме в бЪЛГАРИЯ и всеки казва че неможе без пари и ти къса тиквата.Ако ако му се занимава на колегата да се разходи по моргите да си вземе материали и да си я направи с приятели по добре ще е, иначе някой тенекиджий като го видят удареното ще го изкарат сложна хирургична операция, но представете си че удара е на вратата и е същият колко ще му вземат 150 ли? Ми то за 70 си купуваш оборудвана , но не тогава ще кажат сигурно е.
                      КУПИ СИ FIAT ДА НЕ ТЕ Е ЯД!

                      Коментар


                        #12
                        Djope написа:
                        като изключим мигача колко ще е номрманата цена за изчукване китване и боя предложете ми някои сервиз от софия съм
                        Ако говорим за София, то тук не знам да има някой читав бояджия, който ще ти вземе по-малко от 150лв. за детайл, като в тази цена може и да влиза подготовката, може и да не... Колегата @trace се занимава от доста време с боядисване и аз споделям мнението му, че няма значение дали се боядисва Браво, или Мерцедес-цената на труда и материала е една и съща! Ако искаш да ти излезе по-тънко търси бояджии в провинцията, но все пак сметни дали с пътните сметката ти ще излезе. Другото е компромис-частично боядисване, което за да не си личи трябва да се направи от много добър бояджия. А що се отнася до калника... погледни все пак, колко голям детайл е! Сигурен съм, че някой ще ти каже, че и за 100лв. ще си решиш проблема, но нека ти посочи сервиз, който ще свърши работата за тези пари и резултата няма да е, като боядисване с баданарка...
                        Frontera Sport, X20SE март 1998

                        Коментар


                          #13
                          Да, нека наистина някой да каже читав тенекиджя-бояджия в София, който ще направи два детайла за 150 лв. така, че да не си личи после. Аз до сега не съм успял да намеря.

                          Коментар


                            #14
                            Това ако се напляска с кит толкова дебело,ще се напука след 1 година (личен опит).Тая вдлъбнатина трябва да си се дръпне (с обратен чук) и после да се финоса.Под 150лв за детаил в София няма да ти го направят качествено.А за частично боядисване-’преливка’ няма смисъл,пък и трудно се догажда.
                            Fiat Tipo
                            Corsa b комби !

                            Коментар


                              #15
                              Честно казано към това с "обратен чук" имам определени резерви. Точкуват и изправят, изчистват обаче какво става с антикорозионното покритие. Нарушава се и не го възстановяват. За сервизите - трябва да обиколиш и сам да си прецениш. Майсторите които разбират, работят бързо и не вземат скъпо. Точно защото са майстори. Ако някой започне да ти обяснява колко е сложно и става бавно и е мно-о-о-о-го скъпо бягай от него. Без значение в София или не. Често извън София може да се намерят хора които наистина разбират и ще ти свършат по-добре работа.
                              Bravo 1.6 / 16

                              Коментар

                              Working...
                              X