Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съвет за покупка на Мареа 1,9 JTD

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Съвет за покупка на Мареа 1,9 JTD

    Днес гладах въпросната кола но понеже не съм карал досега дизел ми направи впечатление, че най-дясната лампа като пружина дето е мига около 10-15 секунди след като запали и после угасваи другото което не работи е дистанционното- лампата на ключа свети но нищо повече не ставаа от ключа централното работии като угася мотора притриса достаняма пушек отзад изобщо а е на 241 хиляди км.Въпроса ми е нещо с подгревните свести ли е ?
    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

    #2
    Да, изгоряла 1 или повече свещи.За ключа може да е батерия , може и да е друго.При палене и гасене мотора се разтриса доста, това го смятаме за нормално.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      Направи пробна обиколка. Набира ли като бензин- ти си . Ускорява ли бавно- изгорял дебитомер. Относноключа- да каже колега с HLX- TIP, Airfan.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        мерси на колегите за инфотоутре ще направя обиколкадали върви поне колкото типото миобаче се сетих още нещослед като днес я угасих нещо продулжи да щтракаи мисля че е това ограденото на снимката и му беше откачена буксата и аз я закачиха не знам какво е това ?
        Прикачени файлове
        Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

        Коментар


          #5
          това е управлението на egr клапана има тема как се изолира и защо но не по този начинвсеки сам си преценява дали да го изолира
          Bravo 1.9 jtd 1999

          Коментар


            #6
            Нещо антифриза на таз кола ......Или снимката е примерна ?
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #7
              Последно ключ или дистанционно и тогава ще дам повече инфо.

              Коментар


                #8
                снимката е точно на тази колакакво за антифриза ?а ключа е син с бутон отстрани когато натисна бутона лампичката почва да свети но колата не се заключва респективно не се отключваа като дам на контакт светва CODE и угасва и си пали
                Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                Коментар


                  #9
                  Ами казанчето на антифриза изглежда така всякаш антифризът не е сменян никога... Колата внос от Италия ли е?

                  Коментар


                    #10
                    ами до колкото огледах табелите и лепенките на италиянски са а и друго леко ме замислия 241 000 км не са ли вече множко
                    Fiat Marea 1.8i 16v HLX, 97г.

                    Коментар


                      #11
                      borkoi написа:
                      ами до колкото огледах табелите и лепенките на италиянски са а и друго леко ме замислия 241 000 км не са ли вече множко
                      Ако са наистина толкова,то тя е като нова
                      Fiat Marea 1.9 JTD 105hp Weekend
                      Alfa Romeo 147 1,9 JTD 115hp
                      I am in love with my cars

                      Коментар


                        #12
                        borkoi написа:
                        снимката е точно на тази колакакво за антифриза ?а ключа е син с бутон отстрани когато натисна бутона лампичката почва да свети но колата не се заключва респективно не се отключваа като дам на контакт светва CODE и угасва и си пали
                        Ако натиснеш и задържиш бутона натиснат, трябва да започне да мига диодчето на ключа. Ако натиснеш и пуснеш, трябва да мигне и да угасне. Ако остане да свети, значи батерията е за смяна.След като я смениш, ако не ти работи ключа, значи се е разсинхронизирал с плафона и/или алармата. За целта ще ти трябва кода, с който се отключва паметта на плафона и алармата. Кодът за това идва на един стикер и изглежда така - 0.1.2.3, където 0, 1, 2 и 3 са произволни числа от 0 до 9.

                        Коментар

                        Working...
                        X