Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

какво Браво да си купя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    какво Браво да си купя

    Здравейте, Нов съм в форума но съм запален почитател на фиат. Тези дни мисля да закупя едно БРАВО, чудя се дали да е дизел или бензин , автоматик или не , и дали има дизелов автоматик за този модел , какво бихте ме посъветвали да си купя (говорим за БРАВО)

    #2
    Аз съм с 1,8/16/113 коня.1997г.Браво. 1,4 и 1,6 са ми слаби двувалка-бензин е.Не коментирам другите но това ми беше удър в 10-ката. За новите дизели Митко говори хубави неща.

    Коментар


      #3
      И аз съм за 1.8 16v
      Bravo 1.6 16v

      Коментар


        #4
        Аз съм за 1.9 JTD, но от парите си зависи.
        Сега Фруктиера в БГ и Додж навън
        Карал Типо 1.6 75 ->Пунто 1.2 75->Браво 1.9Д->Стило 1.9 JTD

        Коментар


          #5
          За мен Браво или Брава са си почти едни и същи. Аз съм с Брава TD 100, 1999 г. Бих ти препоръчал този двигател с две ръце. Дизела си е дизел. Може да пуши т.н., но си е на ниво. Купих го декември месец и вече съм минал 16 000 км. Перфектен е! Карам го със Спринт дизел на OMV и V-power Дизел на Шел и се движи с приличен разход - 90-120 около 5-6 на 100, а с 120-150 около 7л на 100. С обикновен дизел ми гори поне с 0,5 л повече и няма същата тяга. Успех колега!!!

          Коментар


            #6
            най-икономични са дизеловите - ама само като литри разход, иначе ако има газова уредба - като пари за километър може и по-евтинко да излезе с бензиновия мотор, а и е по-малко вредно за околната среда. Всеки случай - да не си вземаш 1,2 или 1,4 щото имат същия разход като на 1,6 и 1,8 а не бягат толкова.
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #7
              Е не бягат толкова, но няма проблеми с монтажа на газова уредба, поддръжката и е опростена и евтина, данъка е около 20лв и т.н. Не съм сигурен, че основно при градско каране това е толкова голям проблем.
              BRAVA 1,4 12V
              Nissan Navara

              Коментар


                #8
                georgiarg написа:
                Е не бягат толкова, но няма проблеми с монтажа на газова уредба, поддръжката и е упростена и евтина, данъка е около 20лв и т.н. Не съм сигурен, че основно при градско каране това е толкова голям проблем.
                Е сега за 8 лева ли ще се скъпиш. Аз за моята TD 100 платих 28 лева данък.

                Коментар


                  #9
                  над 100 к.с. данъка е от 120 лева и нагоре ... тук влизат 1,6 16V; 1,8 16V; 2,0 20V - защото са 103, 115 и 155 коня съответно. ТД100 е оптималния вариант, (има и ТД75, а има и 1,6 16V които са 90 к.с. ама се намират рядко.)
                  Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
                  http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

                  Коментар


                    #10
                    Re: какво Браво да си купя

                    mitko_to написа:
                    какво Браво да си купя
                    Недей да си купуваш

                    Коментар

                    Working...
                    X