Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съсипа ме!Пунто, 2003, Дизел -Пали и гасне посред пътя

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    нека някой колега от София да помогне на момичето. Всмисъл предлагам следното,да се иде в магазин за авточасти,където да се разберете с продавача,ако датчика не стане да го върнете и да го смените на място. Мисля,че не е толкова трудоемко,стига някой да се навие ,пък и може да е хубава девойката :D
    ex.Мареа ТД100

    Коментар


      #17
      Така от разстояние е лесно да се дава акъл
      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

      Коментар


        #18
        Въпреки, че много се изтормозих покрай тази кола, успяхте да ме обнадеждите и дори да ме развеселите Радвам се, че не беше нужно да "атачвам" снимка, за да получа съветите и помощта ви също така се радвам, че са останали хора, които не са безразлични към чуждите проблеми. Поздрави! и отново благодаря, дори и да е само за надеждата, е проблемът е решим

        Коментар


          #19
          Чистия дизел (1.9DS) трябва да е възможно най-безпроблемната фиатка ))
          F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

          Коментар


            #20
            emzo написа:
            Така от разстояние е лесно да се дава акъл
            а какво да направя,да навъртя 600 км само да и сменя датчика ли
            ex.Мареа ТД100

            Коментар


              #21
              emzo написа:
              Да ама не, на мене ми святкаше дюзата и грешка не се записваше Още си го пазя за спомен стария датчик, много кофти чувство е да вземеш кола, да тръгнеш да се прибираш от Филибето и да угасне по средата на Тракия
              Ти май четеш през редове? Я пак прочети поста ми!
              ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ

              Коментар


                #22
                п

                при тази кола е използвана доста особена нагнетателна помпа и редовно прави проблими.ако несе оправи с дачик колянов вал .ще е добре дая погледне човек които се занимава с помпи.
                тел.0897943620

                Коментар


                  #23
                  emzo написа:
                  Да ама не, на мене ми святкаше дюзата и грешка не се записваше
                  Подкрепям тук написаното на 100%.Казвам го от личен опит.
                  AR 159 Ti 2,4 mJTD 210 h.p.
                  HONDA Accord tourer 2.2 i-DTEC Type S 180 h.p.
                  Kawasaki ER-6n'2012

                  Коментар


                    #24
                    Здравейте! много време мина, откакто пуснах тази тема, но множество перипетии по пътя към моето здраво Пунто се появиха и отложиха с повече от месец щастливия край, който обаче все пак дойде!Надявам се, че ще споделите моето виждане, че никога не е прекалено късно за едно голямо и искрено БЛАГОДАРЯ!!! Нека всеки, който чете темите в този форум и (още повече) хората, които имат същия проблем с колите си, да знаят, че аз не бих се справила без вашата помощ! Всъщност дори "сляпо" ви послушах, защото чувствах, че мога да се доверя на професионализма ви и желанието да ми помогнете, без отсреща да стои някакъв "паричен еквивалент"! Само благодарение на вас се разреши един отвратителен проблем, който ме мъчеше много време - ДАТЧИК НА КОЛЯНОВИЯ ВАЛ!!Поздравления и поклон от мен!

                    Коментар


                      #25
                      Супер, да не забравиш да почерпиш 1ия познал на следващата национална среща
                      F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                      Коментар

                      Working...
                      X