Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

магаре за мареа еднакви ли са всички

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    магаре за мареа еднакви ли са всички

    здр-те колеги магарето ми се укриви след удар и сега си тарся ново намерих разбирасе но човека които ми го продава не е сигурен дали всички са еднакви в смисал дизеловите и бензиновите нчкои ако знае моля да пише на лс мочта мареа е 2.4 125 коня 98г от какви коли може да пасне
    Поздрави! Димитър

    #2
    Ами роговете са еднакви с тези на Ланча Делта и Дедра, Фиат Брава/о, Мареа, Типо, Темпра и Алфа 145/6 (с уговорката да не е боксер)Предвид това не виждам никаква логика магаретата да са различни, но изчакай да каже и някое патило Винаги можеш да се уговориш с моргаджиите да си го бележат някак и ако не е същото да им го върнеш
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      еднакви са както каза колегата слав

      Коментар


        #4
        Re: магаре за мареа еднакви ли са всички

        mitrity написа:
        здр-те колеги магарето ми се укриви след удар и сега си тарся ново намерих разбирасе но човека които ми го продава не е сигурен дали всички са еднакви в смисал дизеловите и бензиновите нчкои ако знае моля да пише на лс мочта мареа е 2.4 125 коня 98г от какви коли може да пасне
        Обади се да ти дам едно магаре от Дедра да го сравниш с твоето
        Peugeot Partner 1.6 HDI - служебно

        Коментар


          #5
          много ви благодаря за информацията колеги
          Поздрави! Димитър

          Коментар


            #6
            Колега, мисля че отговора на твоя въпрос е тук http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...r=asc&start=45 или поне ще те наведе на размисли.
            TEMPRA 1,9D 1994г. седан - преди
            ТЕMPRA 1,9TDS 1993г. комби - сега
            НЕ КАРАЙ С ПО-ГОЛЯМА СКОРОСТ ОТ ТАЗИ, С КОЯТО МОЖЕ ДА ЛЕТИ ТВОЯ АНГЕЛ-ХРАНИТЕЛ

            Коментар

            Working...
            X