Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за Пунто 1,2 i 16V

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    колегй й колежкй й аз карам от 3 годйнй с 1,2 16v й досега нйкаквй проблемй ,само пълня бензйн сменям масло й фйлтрй й това е,,,йзвън градско *свободен стйл*+КЛЙМАТЙК 6,5 л на 100км,градско много завйсй от трафйка 7/9 л,,, доколкото за SPEEDGEAR ,колегйте от fiat tofas казват че трансмйсйята е ot японското *SUBARU* й е почтй безпроблемно че й сестра мй кара от 4 годйнй* palio speedgear 1,2 16v* й нйкаквй оплакванйя,,,за *мързелйвйте* й за дамйте е добър йзбор според мен,,,
    petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

    http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

    Коментар


      #17
      Пунто2 -спортинг автоматик-типтроник със 7 скорости

      Здравейте!Радвам се , че има някой във форума с подобна скоростна кутия!Попаднаха ми тези линковеhttp://www.roadandtrack.com/article....tmВсичко тръгва от един патент на DAF през 66 год. с лентова предавка, после Субару слага верига и т.н.При Фиат Пунто не знам как е, но ако е както при Субару сме добре-няма да имаме проблеми!Между другото -от 15 години карам автоматици, но за първи път е безстепенен ECVT.Сега ми е ясно как работи моята скоростна кутия! :P

      Коментар


        #18
        Продадох си Пунтото

        ЗдравейтеПродадох си Пунтото - беше със 7 скорости-типтроник-автоматик 1.2 16V -80 к.с.-SPORTINGЗащо го продадох?-Беше за дъщеря ми , а тя не се качи на него-кара си Астрата G-Вози много твърдо-Имаше само един аербег-Боята е само един пласт и от всяко камъче се появява ламарината-Частите му са много скъпи -За сервизите сме наясно и съм писал-Накрая като му сложих крика и повдигнах колата-вратата над крика много трудно се затвори!?-Имах проблеми с АБС, моторът е бомба, ускорението е добро, има супер вид!-Купи я момиче-Супер кола за жена!!Чао засега :P

        Коментар


          #19
          На FIAT слабото място е "електриката" а не автоматиката аз лично съм чувал само добри неща за автоматичните им скоростни кутии така че вземай и карай.

          Коментар


            #20
            FIAT BRAVA автоматик

            Сега продават една БРАВА автоматик-червена в мабиле.бг :P

            Коментар


              #21
              Разхода на 1.2 16v sporting все ми дава 9-10 , и на борда и като го засека ( градско ) .

              Коментар

              Working...
              X