Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Задна светлина на Уно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Задна светлина на Уно

    Изведнъж ми изчезна задната светлина, а бушоните и крушките за здрави. По какъв начин се включва механизма като се даде на задна. От скоростната кутия ли е или някаде друга и от там се взема сигнал за да светнат крушките. Не знам къде да търся повредата. Ще съм благодарен ако някой помогне.

    [Skype - FIAT_FREAK

    #2
    Re: Задна светлина на Уно

    NIGHT^WALKER написа:
    Изведнъж ми изчезна задната светлина, а бушоните и крушките за здрави. По какъв начин се включва механизма като се даде на задна. От скоростната кутия ли е или някаде друга и от там се взема сигнал за да светнат крушките. Не знам къде да търся повредата. Ще съм благодарен ако някой помогне.
    има една машинка на скоростите тя прави проблема огледай хубаво влизат две кабелчета в нея
    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
    UNO 1.0 FIRE

    Коментар


      #3
      само кажи къде се намира тая машинка. Аз я усурках колата отдолу може да сам скасал нещо ама не видях никакви кабели отдолу

      [Skype - FIAT_FREAK

      Коментар


        #4
        NIGHT^WALKER написа:
        само кажи къде се намира тая машинка. Аз я усурках колата отдолу може да сам скасал нещо ама не видях никакви кабели отдолу
        абе сега не сещам къде е точно но, със сигурност не е отдолу, или най отгоре или отстрани е, мисля че това е единственото място в скоростите където влизат кабели, уното сега не е при мен но като го видя пак ще пиша ако не си го намерил твоя съеденител със жило ли е или хидравличен моя е със жило и не знам дали няма разлика с хидравличния
        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
        UNO 1.0 FIRE

        Коментар


          #5
          Съединителя ми е със жило и не знам да има Уно с хидравличен съединител

          [Skype - FIAT_FREAK

          Коментар


            #6
            Значи ше ти кажа за Типо то трябва да е същото - лягаш под колата отпред пред гумата откъм шофъора.Като погледнеш към скоростите има навито едно такова с две кабелчета от него.То е датчкиа за задната и виж ако няма скъсани кабели извади куплунгът от това нещо и го окъси с една жичка - като е на контакт колата и си окъсил трябва да светне.Опитах се да ти намеря подходяща снимка от ръководството за да го видиш ама не успях.Предполагам че ме разбра горе-долу къде се намира.Успех!
            Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

            Коментар


              #7
              Благодаря за съдействието ама днеска на фиат срещата като вдигнах капака и видях куплунга и сега ще вида какво става. Дано не е нещо фрапантно

              [Skype - FIAT_FREAK

              Коментар


                #8
                NIGHT^WALKER написа:
                Благодаря за съдействието ама днеска на фиат срещата като вдигнах капака и видях куплунга и сега ще вида какво става. Дано не е нещо фрапантно
                няма нищо фрапантно ако е изгоряла машинката сменяш с нова най много 13-15 лв да струва и можиш да си я смениш сам ПС а иначе има уно с хидравличен съединител и то е на турбо мотора /бензин/ но със дизела не съм запознат и затова ти писах така
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар

                Working...
                X