Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Търся информация за Digiplex.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Търся информация за Digiplex.

    Търся каквато и да е информация за системата за запалване Digiplex. Имам схемата на свързване, но ме интересува всичко останало. Моята нещо май се е прецакала, пък и имам някои идеи за "чип тунинг" но без информация ще ми е трудно.
    Fiat Ritmo 105TC
    1600cc 105к.с.

    #2
    Re: Търся информация за Digiplex.

    johnfound написа:
    Търся каквато и да е информация за системата за запалване Digiplex. Имам схемата на свързване, но ме интересува всичко останало. Моята нещо май се е прецакала, пък и имам някои идеи за "чип тунинг" но без информация ще ми е трудно.
    Какво се развали?Аз смених всичко по моята,което можеше да направя без съдействието на "специалист".Обмислям как да се направи регулируем момента на запалване,тъй като карам на газ.Не знам дали в електронния блок може нещо да се променя.
    Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

    Коментар


      #3
      Re: Търся информация за Digiplex.

      alex12 написа:
      Какво се развали?Аз смених всичко по моята,което можеше да направя без съдействието на "специалист".Обмислям как да се направи регулируем момента на запалване,тъй като карам на газ.Не знам дали в електронния блок може нещо да се променя.
      Ами май не работи както трябва корекцията по вакуум. Допълнително и аз смятам да си коригирам картата за работа на газ. Всъщност идеята ми е да я направя с 2 карти за пропан-бутан и за бензин. Ти какво точно си сменял?
      Fiat Ritmo 105TC
      1600cc 105к.с.

      Коментар


        #4
        Релно смених датчика при коляновия вал.Той е най уязвим.Сетих се ,че пакумба ми даде този сайт www.runel-tech.com.Има подобно устройство за датчика на хол.Може да ти е от полза.
        Темпра 1.6-карб.-бързина на разумна цена.

        Коментар

        Working...
        X