Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Високи обороти на Пунто

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Високи обороти на Пунто

    Едно малко питане:когато го купувах пунтото на жената - загряло на празен ход работеше на около 800-850 оборотаа сега не сваля под 1000 !!!!!единствената разлика е в бензина и маслото (него не го знам кво е било, аз му налях MOBIL S 10W-40)старият собственик го караше с 92, а аз му сипах 95има ли при фиатите такова чудо като ОКТАНКОРЕКТОР???????на какво може да се дължи тази промяна и как да ги намаля тия обороти???
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    #2
    Re: Високи обороти на Пунто

    KPAHK написа:
    Едно малко питане:когато го купувах пунтото на жената - загряло на празен ход работеше на около 800-850 оборотаа сега не сваля под 1000 !!!!!единствената разлика е в бензина и маслото (него не го знам кво е било, аз му налях MOBIL S 10W-40)старият собственик го караше с 92, а аз му сипах 95има ли при фиатите такова чудо като ОКТАНКОРЕКТОР???????на какво може да се дължи тази промяна и как да ги намаля тия обороти???
    Октанкоректор/ръчен или датчик за детонации/-този модел няма.Не е от маслото,от бензина е малко вероятно да вдига обороти.Отиди на комп.диагностика,ще покаже.../ -най-вероятно степ мотор , ламбда сонда,темп.датчик.../ да не гадаем.Успех !
    Ex. Grande Punto Driver

    Коментар


      #3
      Ами препоръчайте никой разбирач с комп.диагностикаче като го взимах минах през добре познатите ви ИТАЛСЕРВИЗ и там закачиха я - показа 3 иконки, едната от които даде грешка (според тях щото ми бяха сваляли кабелите да ми мерят компресия), изчистиха я и ХАЙДЕ ЖИВИ ЗДРАВИи -50 левчета -да ги *** и в некадърниците
      ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
      o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

      Коментар


        #4
        KPAHK написа:
        Ами препоръчайте никой разбирач с комп.диагностика :
        На ред са колегите от София...аз съм от Бургас
        Ex. Grande Punto Driver

        Коментар

        Working...
        X