Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Нещо пука като си вдигам стъклата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Нещо пука като си вдигам стъклата

    Когато вдигам стъклата (и на двете врати) нещо страшно пука вътре. Не знам от машинките ли е или от какво, но не ми се струва нормално. Някой има ли същия проблем да сподели впечатления...
    Bravo 1.6 16v

    #2
    Re: Нещо пука като си вдигам стъклата

    chris написа:
    Когато вдигам стъклата (и на двете врати) нещо страшно пука вътре. Не знам от машинките ли е или от какво, но не ми се струва нормално. Някой има ли същия проблем да сподели впечатления...
    Имах такова пукане като си сменях колоните във вратите. Оказа се, че съм пренавил болтовете..Провери дали не са стегнати прекалено много защото тогава опират в стъклото.
    FIAT BRAVO 1.6 16V

    Коментар


      #3
      и на мен ми пукат стъклата не открих причината


      Fiat Punto 96' ..the best caR!

      Коментар


        #4
        Re: Нещо пука като си вдигам стъклата

        chris написа:
        Когато вдигам стъклата (и на двете врати) нещо страшно пука вътре. Не знам от машинките ли е или от какво, но не ми се струва нормално. Някой има ли същия проблем да сподели впечатления...
        това са само пукалките . колега отвори ги и виж какво е, така едва ли някой може да определи проблема
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Взе да ми писва да отварям, да разглобявам, да смазвам, да обезшумявам... Станах монтьор с това Браво. По принцип хубава кола, двигател - ОК и всичко останало ама просто в купето на тия Фиати не се издържа без музиката да ти заглушава всички шумове. До сега съм карал все по-стари коли и не съм пипал нищо по тях, а сега - кола на по-малко години все нещо и разглобявам щото дрънка. Знам, че всички сега ще скочат и ще кажат, че е нормално ама за мен не е. Просто не мога да разбера тия в завода ква пластмаса използват.....
          Bravo 1.6 16v

          Коментар


            #6
            колега не се ядосвай толкова. Това просто е минус при този модел , както всяка марка /модел кола си има минуси така при бравото е интрериора и в частност шумовете.По добре ли е да е с добър интериор а двигателя да е кенеф , или ходовата част( там Браво-то не може да бъдо оплюто).Пък мисля че малко или много си се интересувал от тази кола преди да я купиш и си знаел че ще имаш ядове там. Кола без забележки за 5000-6000 лв няма, аз мисля че за тези пари е даже мн. добре.
            Fiat Stilo JTD ....sold
            Volvo C 70 ....

            Коментар


              #7
              Mescalin написа:
              колега не се ядосвай толкова. Това просто е минус при този модел , както всяка марка /модел кола си има минуси така при бравото е интрериора и в частност шумовете.По добре ли е да е с добър интериор а двигателя да е кенеф , или ходовата част( там Браво-то не може да бъдо оплюто).Пък мисля че малко или много си се интересувал от тази кола преди да я купиш и си знаел че ще имаш ядове там. Кола без забележки за 5000-6000 лв няма, аз мисля че за тези пари е даже мн. добре.
              Честно да ти кажа преди да го взема не се бях качвал в Браво. Всеки ме викаше "много скърца и дрънка вътре", ама аз нали съм си овньо и си мисля "да бе да, чак па толкова"! Е, после да ти кажа разбрах за кво става въпрос. А в крайна сметка за мен интериора е много важен - все пак аз там се возя, не в коша. Но наистина Бравото е супер готино и като дизайн и като двигател.
              Bravo 1.6 16v

              Коментар


                #8
                аз пък оправих всички скърцания и бях :D ........обаче пък сега ми се разтропа ляв преден амортисьор .....иначе фиат имат супер дизайн спор няма ама все нещо им има по тези коли не ме оставят да спя спокойно


                Fiat Punto 96' ..the best caR!

                Коментар

                Working...
                X