Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за гърне

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за гърне

    Здравейте, колеги.Понеже за около 2 месеца за втори път ще се наложи да се лепи тръбата на около 5-10 см преди входа на средното гърне какво бихте ме посъветвали да направя? Да изрежа ли изгнилата част от трубата и да наставя здрава и всичко останало да си остане както трябва да е или да премахна изцяло средното гърне и тръбата да отива директно в крайното? Ако се махне средното какви ще са последствията?Много ли по-силен ще стане звука?Много благодаря на отзовалите сеП.С. Колата е Браво 1,4 12v и е със спортно гърне ЕSSO съмПоздрави
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    #2
    Ако е това, много трудно ще го "излъжеш", най-добре е цялостна смяна.
    Прикачени файлове
    Fiat Marea 1.8i 16V
    Fiat Tipo 1.4i 8V
    Fiat Punto 1.6i 8V
    www.italauto-bg.net/forum/

    Коментар


      #3
      Rokambol написа:
      Ако е това, много трудно ще го "излъжеш", най-добре е цялостна смяна.
      кое по точно ще излъже трудно ? Аз съм с 1.6 и карам вече 3 месеца без това средно и крайно гърне просто ръбата ми свършва там където трябва да запоне гърнето и вади мн приятен звук и затова си го държа така

      Коментар


        #4
        Трудно ще е да възстанови изгорялата част, защото според описанията е на шибано място. Пък и доколкото разбрах държи да си запази крайното спортно гърне. А ти да си се замислил, че изгорелите газове пердашат право в резервоара? Поне аз така разбирам конверсията ти.
        Fiat Marea 1.8i 16V
        Fiat Tipo 1.4i 8V
        Fiat Punto 1.6i 8V
        www.italauto-bg.net/forum/

        Коментар


          #5
          гърнето е лепено на ограденото място. идеята ми е дали ще е удачно да се махне средното гърне и да се настави с тръба до крайното. а и колко голяма ще е разликата във звука и няма ли да вреди на работата на двигателя
          Прикачени файлове
          Fiat Bravo SX 1.4 12V

          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

          Коментар


            #6
            Не напразно е сложено там средното гърне .. най-добре да го замениш с друго дето не е изгнило и чиста работа

            Коментар

            Working...
            X