Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Демонтаж задни странични кори /bravo/

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Демонтаж задни странични кори /bravo/

    Здравейте колеги искам да попитам искам да смъкна задните странични кори /fiat bravo 1.6 Мисля че няма значение но../ въпросът ми е , като гледам кората е едно цяло от гредата до багажника и на места е подпъхната под оплатнението , също така виждам и само 2-3 болта на които се държи ?! на щипки ли е ? Ако има някой който го е правил нека сподели какво е преживял ще бъда благодарен

    #2
    На щипки е, развиваш болтовете и вадиш, нищо притеснително.
    --Старата ръжда любов не хваща!--
    156 sportwagon 1,9 jtd 115
    ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

    Коментар


      #3
      van_dal написа:
      На щипки е, развиваш болтовете и вадиш, нищо притеснително.
      неми се струва туко така дърпаш и готово че после може и да не влезе ти свалял ли си ги твоите ?

      Коментар


        #4
        Eто ти всичките места,където има нещо което трябва да се дръпне или подпъхне.Като квадратчетата са нещо подобно на ципки и там малко трябва да им помогнеш или да дръпнеш по-силно.Горе при стъклото са имаш 3 железни щипки и дърпаш яко без да се плашиш,другото са винтчета.
        Прикачени файлове
        Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

        Коментар


          #5
          liverpool235 написа:
          Eто ти всичките места,където има нещо което трябва да се дръпне или подпъхне.Като квадратчетата са нещо подобно на ципки и там малко трябва да им помогнеш или да дръпнеш по-силно.Горе при стъклото са имаш 3 железни щипки и дърпаш яко без да се плашиш,другото са винтчета.
          Идеално благодаря за снимката мислех си че излиза с пластмасата която е отзад на гредата към багажника .А седалките трябва ли да се махат или може да се смъкне без да се бутят те ?

          Коментар


            #6
            Смъква се без да сваляш седалките, само вдигаш седалката и отвиваш долните винтове, единия долу се сваляше с държача на колана, да моите съм ги свалял 2 пъти, ама ме мързи да отида до колата и да направя снимка и подробно описание, затова ти писах накратко, намираш всички винтове и после дърпаш щипките и така.
            --Старата ръжда любов не хваща!--
            156 sportwagon 1,9 jtd 115
            ex Bravo 1.8;ex Ford Focus 1,8 tddi;

            Коментар


              #7
              благодаря за инфото днес разкостих колата от средата назад лъснах си я демпнах си я и си монитрах новите елипси по късно ще пусна някоя снимка да видите

              Коментар

              Working...
              X