Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Какво ви е мнението за тази навигация ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Какво ви е мнението за тази навигация ?

    здравейте колеги , какво вие мнението за тази навигация 6" GPS Navigation 4GB Internal Memory /3D Map/128MB RAM? Някой използвал лие такава , добре ли работи? смисъл не губи обхвата и имал лие някакви проблеми? зада знам дали даси взема таква или да избер неещо друго. дайте мнение . благодаря предварително. Ето и линк с повече инфо за навигацията http://cgi.ebay.com.my/ws/eBayISAPI....m=110538330847
    темпра 1,9тд

    #2
    Ekstra e машинката, на първо и наи важно четене е че е с новия процесори и сърф стар 4 приемник, просто нямам как да загубиш обхват освен ко не влезеш в тунел друг е въпроса че лови много по бързо спътници от сърф стар 3 да не говорим за гармините пък които не са чували дори за сърф 3 като изключим скъпите им модели. Друго важно на тая машинка е че с вин мобаил 6 което ша рече че не ти е никъв дерт да си накачориш квито ти душа сака Навигационни програми плеъри игри и квото там се сетиш. Общо взето всичко което може да направиш с един смарт телефон с уиндолс го може и това. Цената е много добра а и за тоя голям дисклпеи чак на мен ми се ще да си взема и аз един да го е....... да не го казвам че ша ми лепнат пак предупреждение .................еиииииииииии сега скивах резолюция 800/480 лудница ще е , немаше се друга работа да ме запалиш и мен сега ко ми трябваше пак да влизам в форума
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Ровя си аз из форума, ровя си, и не щеш ли - виждам тази тема:Продавам навигация 6", 800x480, 533MHz, 128MB RAM, 4GB ... и си помислих, че вместо да ровичкам по и-бей, бих могъл да си купя същото нещо от колега от форума (ако търсех!)

      Коментар


        #4
        Аз съм я виждал тази на Пешо и мога да ти кажа,че е като нова.Няма една драскотина
        И да знаете!!!За всичко е виновна твърдата вода

        Коментар


          #5
          Това е, защото наистина е нова! По темата: аз наистина нямам много опит с навигацията, защото съм я разхождал 2-3 пъти, повече е пускана за качване на музика, филмчета, нови карти, POI и пр.Не знам какво имаш предвид под загуба на обхват - ако е да губи сигнала от спътниците, предполагам ще го губи толкова, колкото всяка друга навигация - когато има проблем в системата и (в това не съм сигурен, но така мисля) при много неблагоприятни метеорологични условия.Конкретно за този модел: въпреки че в описанието пише, че може да се гледа видео, не трябва да имаш големи очаквания. На филми с висока резолюция и битрейт прекъсва периодично (според мен причината е основно в слабата графична система). Иначе като навигация е екстра - особено големия екран и високата резолюция - супер не само за хора с проблеми със зрението. :D А и цената е много добра (когато я купих моята, цената беше друга... ).
          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

          Коментар


            #6
            В ебеи лъжат мушениците , пише че е със Сърф 4 па тя е с 3 , което не е никва загуба имал съм много навигации с тоя приемник и са бетон, дори ловят вкъщи в стаята. Наистина изглежда чудесно а не плеива добре филми защото трябва да са в формат за ПДА 240 на 320 или нещо подобно беше инак няма как да плеине такива големи формати все пак процесора е едва 500мгхц или нещо подобно беше. Иначе смачкани фаилове за ПДА пердаши та се къса
            Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
            Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
            Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

            Коментар


              #7
              А какви карти поддържа? И може ли да се сложи друг навигационен софтуер (Гармин примерно) ? Пише WinCE 6.0, значи би трябвало да може да се смени софта, нал’ тъй?
              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

              Коментар


                #8
                Synthy написа:
                А какви карти поддържа? И може ли да се сложи друг навигационен софтуер (Гармин примерно) ? Пише WinCE 6.0, значи би трябвало да може да се смени софта, нал’ тъй?
                Може да си сложиш IGo, Garmin MobileXT и т.н.Всичко което е за Windows CE. Както и доста програмки и глезотийки.Ето тук може да прочетеш за Гармин на такова(подобно) устройсво:http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=53&t=25327

                Коментар


                  #9
                  Synthy написа:
                  А какви карти поддържа? И може ли да се сложи друг навигационен софтуер (Гармин примерно) ? Пише WinCE 6.0, значи би трябвало да може да се смени софта, нал’ тъй?
                  Поддържа картите, които са за iGO! :D Слагал съм и на ТелеАтлас и на Навтек.За инсталирането на друг навигационен софтуер - да, може. Ама аз лично не бих се занимавал (освен за спорт, разбира се!) - имай предвид, че WindowsCE не е като Windows XP - това е операционна система с доста по-малки възможности и има редица особености при работа с нея. С две думи си е разправия и при положение, че има добре работещ iGO, аз само бих си актуализирал картите, обектите и пр.
                  ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                  Коментар


                    #10
                    Никъде не пишеше че е с Win CE Всичко ми се изясни (имам "телефон" с това недоразумение CE). Благодаря!
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар

                    Working...
                    X