Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

съединителя на темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    нов съединител защо? иначе аз сефте се паря с майсторите тук и вече няма да направя тази грешка. то боя лесно ще му изкъртя зъбките ама няма сми, пак ще трябва да си правя колата.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #32
      еми то като се омаже феродото веднъж със масло, после винаги ще е по-лесно да приплъзва, все пак то феродото си е един картон пропит с там разните му смоли и пресован, и като се омаже със маслото......не знам ама все едно да си намажеш спирачките с масло, пък после спирай ами като смениш семеринга да не забравиш да кажеш дали си сменял диска, и как е със мазен съединител, че ми е интересно, досега не съм карал такава кола, все пак от професионален интерес.... освен това имай на впредвид че като приплъзва съединителя, се вдига там температурата и феродото се "опича" така де губи някой от свойствата си, така че като свалите скоростите, прегледайте на какво състояние е феродото, и за разни други дефекти, че едно сваляне и слагане на скорости сигурно си е стотина лева, незнам колко вземат честно, аз сам си го смених, ама без канал, или подемник е невъзможно
      СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
      бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
      сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
      ИТАЛФЕСТ 2007

      Коментар


        #33
        е колега не ни дръж в неизвестност, кажи все пак какво стана с колата
        СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
        бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
        сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
        ИТАЛФЕСТ 2007

        Коментар


          #34
          phoenix написа:
          е колега не ни дръж в неизвестност, кажи все пак какво стана с колата
          ей не ме забравяш ти :P ами няма нищо ново по въпроса затова и не казвам нищо. маслото от скоростната кутия си изтече и вече съединителя ми не приплъзва. сега че се било напоило феродото все ми е тая не карам формула 1, в момента съединителя си ми е прекрасен, скоростите също не издават звук засега. като се строшат ше ги сменим с други и това е. и без това имам лагери да сменям вътре, по-евтино и по-лесно да си карам така пък като се строшат една 2 ръка кутийка и готово. ще ти пиша задължително ако има развитие споко :D
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #35
            ей ПАКУМБА само да ти кажа че тука имам една (моята стара скоростна кутия) дето се дава за части, има два лагера и един семеринг за смяна, ама иначе всичко си е ок. или поне така си мисля, (нямаше проблеми със скоростите всичко си влиза ама като се скапа семеринга и докато се прибера то всичко стана мазало, а и нямам къде да се занимавам да я правя, затова направо я смених ) ако ти потрябва свиркай за колкото кажеш за толкова ти я давам , само да не е по-малко от колкото ще ми дадат от вторични суровини бирата е от мен, може и маса да направим
            СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
            бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
            сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
            ИТАЛФЕСТ 2007

            Коментар


              #36
              phoenix написа:
              ей ПАКУМБА само да ти кажа че тука имам една (моята стара скоростна кутия) дето се дава за части, има два лагера и един семеринг за смяна, ама иначе всичко си е ок. или поне така си мисля, (нямаше проблеми със скоростите всичко си влиза ама като се скапа семеринга и докато се прибера то всичко стана мазало, а и нямам къде да се занимавам да я правя, затова направо я смених ) ако ти потрябва свиркай за колкото кажеш за толкова ти я давам , само да не е по-малко от колкото ще ми дадат от вторични суровини бирата е от мен, може и маса да направим
              с удоволствие, стига да се счупи сегашната :D и стига да си се прибера до моето село/Добрич/ и може да мина да я взема. вероятно август месец обаче. пък бирата от теб
              Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
              Fiat Bravo'97 1,6 16v
              Fiat Tempra'91 1,6 mono

              Коментар


                #37
                ееееееееее уредихме работата бирата е от мен кутията си стои под стълбите, а барбекюто е на мястото си така че само трябва да кажеш марката бира и какво мезето.... освен това Добрич си е като квартал на варна така че всичко си е ок
                СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
                бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
                сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
                ИТАЛФЕСТ 2007

                Коментар

                Working...
                X