Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да разбера дали ми се е прецакала бензиновата помпа?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да разбера дали ми се е прецакала бензиновата помпа?

    Колеги как да разбера дали бензиновата помпа ми е аут
    ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

    #2
    Re: Как да разбера дали ми се е прецакала бензиновата помпа?

    grishav написа:
    Колеги как да разбера дали бензиновата помпа ми е аут
    Ако караш на бензин - колата ще спре.Ако си на газ - превключи на бензин и ако е прецакана - пак ще спре.
    VIVA Типо 1.4 AGT карбуратор дъртото вярно магаре
    VIVA Чинкуеченто "SX HOBBY" ДЗВЕРО
    VIVA Дайхацу Фероза на пръдня - The Who!
    VIVA Гранде Пунто 1.3 Мултиджет ...абе... печка
    Нека Силата на бъде с Нас...

    Коментар


      #3
      Re: Как да разбера дали ми се е прецакала бензиновата помпа?

      kiro_of_the_day написа:
      grishav написа:
      Колеги как да разбера дали бензиновата помпа ми е аут
      Ако караш на бензин - колата ще спре.Ако си на газ - превключи на бензин и ако е прецакана - пак ще спре.
      Благодаря ти за бързия отговор :D Колата ми няма газова,но напоследък все ми свършва бензина и оня ден ми свърши и я мъчих малко и днеска усещам нещо като запушено,като и натисна газта рязко и повече бучи отколкото върви и по едно време отпушва.Друга възможност горивен филтър?
      ex'Fiat Tipo | ex'Lancia Dedra 2.0 | ex'Alfa 155 1.7TS | ex'98 Lancia Dedra 1.9td SW | ex'ALFA 164 2.0TS | ex'Lancia Delta 1.6i | ex'Fiat Coupe 1.8 16V VFD | ex'Fiat Bravo 2.0 20V HGT

      Коментар


        #4
        Re: Как да разбера дали ми се е прецакала бензиновата помпа?

        grishav написа:
        kiro_of_the_day написа:
        grishav написа:
        Колеги как да разбера дали бензиновата помпа ми е аут
        Ако караш на бензин - колата ще спре.Ако си на газ - превключи на бензин и ако е прецакана - пак ще спре.
        Благодаря ти за бързия отговор :D Колата ми няма газова,но напоследък все ми свършва бензина и оня ден ми свърши и я мъчих малко и днеска усещам нещо като запушено,като и натисна газта рязко и повече бучи отколкото върви и по едно време отпушва.Друга възможност горивен филтър?
        В такъв случай, изкарай горивната помпа и огледай цедката и маркуча, който е към помпата в резервоара!

        Коментар

        Working...
        X