Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Punto 1.1 имали ограничител (прекъсвач ) на оборотите

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Punto 1.1 имали ограничител (прекъсвач ) на оборотите

    Значи, интересуваме мотора дали има ограничител на оборотите , имам го някаде от 2 години , но не ми е направило впечатление да има такова нещо (карам на газ) изрязва се докраи ,но ограничител на оборотите не чувам ... Оня ден си говорих с едно момче , той ми спомена ,че имало .Той кара също 1.1 на бензин обаче ...
    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

    #2
    Има ограничител,но тъйкото караш на газ при теб не работи.Пробвай на бензин да се увериш.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      petio4528 написа:
      Има ограничител,но тъйкото караш на газ при теб не работи.Пробвай на бензин да се увериш.
      Кога би трябвало да работи ако си на газ.. когато е инжекция ли?

      Коментар


        #4
        Я снимайте един ограничител на обороти, има ли го за дизел? И какво се чува като работи?

        Коментар


          #5
          ...бе то тия прекъсвачи не са ли при "иснинският" ижекцион, да спират горивото през дюзите при високите обороти...
          ...хладилник, карам хладилник...

          Коментар


            #6
            petio4528 написа:
            Има ограничител,но тъйкото караш на газ при теб не работи.Пробвай на бензин да се увериш.
            имам , ма явно е скупен .... не са задеиства и на бензин неска си поиграх да бръмча .... реже се та се къне на бензин и не изключва .... 96 година ми е пунтото S купе 1.1 5 врати
            >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

            Коментар


              #7
              Добре де, щом няма ограничител на обороти, оборотомера превърта ли, какво се случва? Обяснете малко по-подробно ?

              Коментар


                #8
                1.1 пунто има прекъсвач Лично моето съм го мъчил бая пъти Ест. само на бензин
                Grande Punto 1.3 75 hp
                Croma 1.9 Multijet 150 hp

                Коментар


                  #9
                  за кво ти е ограничител на този мъртвец
                  Фиат Пунто 1.2 8в 60 кончета

                  Коментар


                    #10
                    ogi28b написа:
                    Добре де, щом няма ограничител на обороти, оборотомера превърта ли, какво се случва? Обяснете малко по-подробно ?
                    Баце немам оборотомер :D немоа ти кажа , имам часовник :D ... ми нищо ко да праи изпъва кат лудо , просо ръгаш предавка и мачкаш педала до ламарината ,чак до опрее хубу и са изтрелва Особено обичам да го мъча на 3та ... като я вкача от 60 ... изпъвам чак до 120 ... иначе нишоо. Просто ми се искаше да чуя как се дави на ограничител и вика " Вомммммммммм дъъъъ дъъъ дъъъ дъъъ дъъъ" Ма няма включвам на бензин и пак .И се тъи реже се до пръсване ... ши каиш имам не 55 коня ми 155 :D Бе ,честно казано не ми тряаа ограничител ... щот ше ма секва в критични моменти , пак тва не е хубаво ... :D А евентуално можеби от някъде се реголира на колко хил.оборота да се задеиства ... може да е пипано знам ли ...
                    >>>>>>> Move Bitch Get out of the way!!! Punto is the way !!! <<<<<<Boooooooo>>>>MOVE OVER ->

                    Коментар


                      #11
                      на 6 и 700 прекъсва
                      Grande Punto 1.3 75 hp
                      Croma 1.9 Multijet 150 hp

                      Коментар


                        #12
                        Fiat_Punto11 написа:
                        ogi28b написа:
                        Добре де, щом няма ограничител на обороти, оборотомера превърта ли, какво се случва? Обяснете малко по-подробно ?
                        Баце немам оборотомер :D немоа ти кажа , имам часовник :D ... ми нищо ко да праи изпъва кат лудо , просо ръгаш предавка и мачкаш педала до ламарината ,чак до опрее хубу и са изтрелва Особено обичам да го мъча на 3та ... като я вкача от 60 ... изпъвам чак до 120 ... иначе нишоо. Просто ми се искаше да чуя как се дави на ограничител и вика " Вомммммммммм дъъъъ дъъъ дъъъ дъъъ дъъъ" Ма няма включвам на бензин и пак .И се тъи реже се до пръсване ... ши каиш имам не 55 коня ми 155 :D Бе ,честно казано не ми тряаа ограничител ... щот ше ма секва в критични моменти , пак тва не е хубаво ... :D А евентуално можеби от някъде се реголира на колко хил.оборота да се задеиства ... може да е пипано знам ли ...
                        Напълно изчерпателно, мерси! Значи при мене не става, щото на таблото нямам до 6 и 700. При мене си е постоянно Воммммммм, а пък дъъъъ дъъ дъъ дъъ дъъ дъъ не се чува.

                        Коментар

                        Working...
                        X