Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Монтиране на спортен волан

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Монтиране на спортен волан

    Колеги здравейте! Искам да сложа спортен волан и фланец на фиат купе-то. Еър бега така и така не работи... Мисълта ми е можете ли да ми кажете как става и дали спортните волани имат клаксон.. щото си е важен атрибут Мерси.
    I`m HOT cause I FLY!!!

    #2
    Някои имат, а други нямат.То се вижда На най-разпространения модел, клаксона е точно в средата. http://maxspeed-bg.com/components/co...8b78694489.jpg Крайно неудобно, но поне го има
    EX: Fiat Punto MK1 ELX, Fiat Bravo TROFEO, Fiat Punto MK2 ELX
    NOW: Alfa Romeo 147 Distinctive

    Коментар


      #3
      Re: Монтиране на спортен волан

      NitroF1 написа:
      Колеги здравейте! Искам да сложа спортен волан и фланец на фиат купе-то. Еър бега така и така не работи... Мисълта ми е можете ли да ми кажете как става и дали спортните волани имат клаксон.. щото си е важен атрибут Мерси.
      Ами много лесно колега, Взимаш една гидория, с ключ 22 май беше... точно в средата на волана ти тряя да има една гаика (Виж фиг. 1) (Преди това вадиш целия еър бег и зад него трябва да видиш гайката)отвиваш... махаш от шлиците волана, после слагаш новия спортен волан. Разбира се, от спортен волан до спортен волан има разлика, на някой отзад трябва да се извие пластината за клаксона (Виж Фиг.2) (по принцип са 2, масата и плюсовата) (аз я извивах понеже идваше малко настрани и не правеше контакт със железния борд зад фланеца на спортния волан) Горе долу изглежда така:Така изглеждаше на пунто, не вярвам на купе да е по-различноУспех колега
      Продавам части след суапа: http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?p=969475#969475
      Punto. 1.2 16v. 86hp+

      Коментар


        #4
        И гледай гумите да са ти абсолютно прави когато сменяш воланите
        EX: Fiat Punto MK1 ELX, Fiat Bravo TROFEO, Fiat Punto MK2 ELX
        NOW: Alfa Romeo 147 Distinctive

        Коментар

        Working...
        X