Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за нов съединител

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за нов съединител

    Колеги,както стана ясно от една друга моя тема смених съединител(комплект).Идват и върпосите : Като взеха колата ,при тръгване отпускам съединителя, лекичко потегля и вече на средата на педала е зацепил напълно! Покарах около стотина километра и сега забелязвам,че при тръгване трябва да отпусна малко повече педала за да потегли и зацепва малко по-горе.Също така като позагрее педала леко омеква ? Та това норално ли е или да се връщам при майстора ?

    #2
    Аз не виждам въпрос, но ще ти отговоря В началото, след малък пробег сиединителя трябва да се регулира. Съвсем нормално е всичко.
    Fiat Bravo 1.6 99г. - Г.И.
    Fiat Stilo 1.6 02г. - Г.И.

    Коментар


      #3
      reter написа:
      Аз не виждам въпрос, но ще ти отговоря В началото, след малък пробег сиединителя трябва да се регулира. Съвсем нормално е всичко.
      Не можах да довърша дописаното понеже съм на работа и дойдоха клиенти

      Коментар


        #4
        Колеги,моля ви дайте съвет.Днеска видях една капка масло от скоростите (понеже сменяха семеринг на първичния вал)и си помислих че пак има проблем там. Так звъннах на майтора казах му за маслото и че ми отделя по горе. Той каза: -Да не те притеснява тази капка най-вероятно е от някое старо масло по кутията, а за отделянето било нормално като е нов докато се намести и се махнат ’’мустаците’’ по феродовия диск,с една 10-тка го разхлаби малко жилото и ще се оправи! Да ама ако го разхлабя жилото педала ще потъне,а по принцип при наместване на диска,педала от самосебеси трябва да се надигне малко, обаче не е мръднал. Какво да правя колеги ??? Тоя майтор лъже ли ме или наистина е така ? Мерси предварително

        Коментар


          #5
          Нека Темата бъде заключена. Явно няма смисъл от нея !

          Коментар

          Working...
          X