Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Счупване на водача на пружината при кормилната щанга

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Jimy написа:
    Имайте предвид ,че пружината е доста якичка! Явно подпира нещо, но откакто липсва,т.е. не е на мястото си няма нещо по колата да се е разхлопало и да дрънка. Няма и луфтове по педалите или кормилния прът?!
    Бачка ли ти амортисьорчето за повдигане/сваляне на седалката?

    Коментар


      #17
      ами при мен се вдига само от едната страна виж там не съм се сещал да погледна а и то трябва май да се разглоби ???
      Bravo 1.9 jtd 1999

      Коментар


        #18
        Хайде и аз съм в групата. Преди време и аз намерих такова нещо, пуснах тема но никой не можа да ми каже какво е.

        Коментар


          #19
          доста сте далеч от истината и скоро няма да познаете затова да взема да ви кажа - тая пластмаса заедно с пружината е от чупещия волан за да го вдига максимално напред когато го освободите с лоста а не да се налага да го вдигате вие :D
          ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
          ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

          Коментар


            #20
            eh4ev07 написа:
            доста сте далеч от истината и скоро няма да познаете затова да взема да ви кажа - тая пластмаса заедно с пружината е от чупещия волан за да го вдига максимално напред когато го освободите с лоста а не да се налага да го вдигате вие :D
            Ей да вземе някой да ни светне най-после...хихи ,базикам се разбира се!!! А знаеш ли дали има друга отговорна задача свързана с управлението на колата. Аз си шофирам без проблеми, но да питам де?п.п. ама съм бил близко до заветната цел...
            Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
            Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
            http://www.keepfighting.ms

            Коментар


              #21
              eh4ev07 написа:
              доста сте далеч от истината и скоро няма да познаете затова да взема да ви кажа - тая пластмаса заедно с пружината е от чупещия волан за да го вдига максимално напред когато го освободите с лоста а не да се налага да го вдигате вие :D
              Напред, или нагоре? :D Не за друго, ама не знам Брава/Браво с излизащ напред волан!?
              Frontera Sport, X20SE март 1998

              Коментар


                #22
                Jimy написа:
                eh4ev07 написа:
                доста сте далеч от истината и скоро няма да познаете затова да взема да ви кажа - тая пластмаса заедно с пружината е от чупещия волан за да го вдига максимално напред когато го освободите с лоста а не да се налага да го вдигате вие :D
                Ей да вземе някой да ни светне най-после...хихи ,базикам се разбира се!!! А знаеш ли дали има друга отговорна задача свързана с управлението на колата. Аз си шофирам без проблеми, но да питам де?п.п. ама съм бил близко до заветната цел...
                не няма никаква друга функция карайте смело :D а дали напред или нагоре е въпрос на интерпретации но нямам предвид осово изместване като при стилото например
                ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                Коментар


                  #23
                  тая пружина незнам дали е за волана, защото моя е напълно свободен като го откача ...А иначе .. абе колеги заврете се под таблото и огледайте внимателно с фенерче :D по сигурно от това няма .. :D
                  Fiat Brava SX 1.2 16V 82 h.p.


                  Когато целта е всичко и пътят е без значение!

                  Коментар


                    #24
                    Interceptor написа:
                    тая пружина незнам дали е за волана, защото моя е напълно свободен като го откача ...А иначе .. абе колеги заврете се под таблото и огледайте внимателно с фенерче :D по сигурно от това няма .. :D
                    означава че и твоята е паднала. които не вярва да изчака търпеливо утре ще поровя да намеря резервния си механизъм и ще му направя снимки и ще ги кача тук
                    ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                    ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                    Коментар


                      #25
                      за неверниците снимки
                      Прикачени файлове
                      ФИАТ БРАВО 1.8 16V GT
                      ФИАТ БРАВА 1.8 16V 1997г

                      Коментар


                        #26
                        ... те за тва говорихме !Благодарение на колегата eh4ev07 загатката е разгадана, за което му благодарим, другарски!Модераторите спокойно може да сложат ключ на тая толкова мистериозна ... тема!п.п. може би трябва да и се измисли подходящо заглавие, зада е по-ясно , защото яката пружина може да доведе до сериозни притеснения у някои колеги ... например: "счупване на водача на пружината при кормилната щанга" ?
                        Пежо 207 1.6 турбо, на Ф60 и Pipercross PK002F, но с дупка в буталото ...
                        Пунто Ево 1.6 multijet ... да видим кво ще излезе ?!
                        http://www.keepfighting.ms

                        Коментар

                        Working...
                        X