Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Смяна на огледала - цени

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Смяна на огледала - цени

    Колко ще ми струва смяна на ляво ел огледало (на старо или мово )Като е ел огледалото с нагряване ли е или не е задължителноКолега, редактирай си поста. Напиши за кой модел на Фиат става въпрос.Поздрави.kilar
    Bravok 1.6 16vGT ГИ FOBOS

    #2
    35-50 лв са огледалата. Всички електрически са с подгряване.

    Коментар


      #3
      Как реши,че всички електрически са подгреваеми.Мерси все пак от 3 години карам колата и чак сега да разбера,че са подгреваеми огледалата ми.

      Коментар


        #4
        gituli написа:
        Как реши,че всички електрически са подгреваеми.Мерси все пак от 3 години карам колата и чак сега да разбера,че са подгреваеми огледалата ми.
        Ако са електрически, като пуснеш подгрева на задното стъкло трябва да ти подгрява и огледалата.
        Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
        Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

        Коментар


          #5
          batproho написа:
          gituli написа:
          Как реши,че всички електрически са подгреваеми.Мерси все пак от 3 години карам колата и чак сега да разбера,че са подгреваеми огледалата ми.
          Ако са електрически, като пуснеш подгрева на задното стъкло трябва да ти подгрява и огледалата.
          Ако е така значи и аз карам 3 години без да знам
          FIAT ili FERRARI se tam
          FIAT UNO 1.0 i.e fire 45 h/p
          FIAT BRAVO 1.6 16v 103 h/p
          FIAT BRAVO II 1.9 multijet 16v 150 h/p

          Коментар


            #6
            Така е - честито на печелившите!ПП: говоря за серията Браво/Брава/Мареа. Нямам наблюдение над други модели.

            Коментар


              #7
              Ново ел. огледало е 194лв. Втора у-ба - 60лв. Съвсем скоро търсих и цените са актуални.
              Fiat Marea 1.8i 16V
              Fiat Tipo 1.4i 8V
              Fiat Punto 1.6i 8V
              www.italauto-bg.net/forum/

              Коментар


                #8
                Преди месец при италианеца ел.огледало втора употреба - 25лв.Внимание има разлика в конзолата на Брава и Браво!Успех! Ако не си с две леви ръце ще си го смениш сам.

                Коментар


                  #9
                  Имам оригинално огледало - електрическо с подгрев - Magnetti Marelli - 35 лв. Стъклото му е оригинално - широкоъгълно, а не обикновено огледало, като новите тайвански, които продават.

                  Коментар

                  Working...
                  X