Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с таблото

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с таблото

    Здравейте,колеги. Взех едно дизелово Типо,на което стрелката на горивото (при 30-40л нафта) играе по цялата скала много бързо.Някакви идеи?
    Octavia RS
    Evo 10-служебната играчка.

    #2
    аз пък имам подобен проблем със фиат брава при 25-30 литра понякога пада на 0 и ми светва лампата
    Fiat Brava
    Volkswagen Golf
    и тия три неща

    Коментар


      #3
      Ами щом светва чак лампата погледни отзад датчика какви ги мъдри защото ако беше от таблото шеше да ти играе само стрелката ама не и да ти свети лампата.А за другия колега може да е от таблото (имаще там нещо ама не помня за аналоговото какъв точно елемент правеше тези магарии) или от датчика отзад (до него на типо-то се стига повече от лесно поне на бензиновото - вдигаш кората дето е на пода на багажника и на пода ще видиш в дясно една пласмасова капачка (голямшка е),махаш я и отдолу са ти сондите за горивото и датчиците ама не съм ги свалял и не мога да ти кажа как точно се прави.Успех!
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #4
        Re: Проблем с таблото

        matey написа:
        Здравейте,колеги. Взех едно дизелово Типо,на което стрелката на горивото (при 30-40л нафта) играе по цялата скала много бързо.Някакви идеи?
        Само при такова количество в резервоара ли ти играе така стрелката,а също само по време на движение ли го прави или и когато си спрял?

        Коментар

        Working...
        X