Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Спортинг ли е или НЕ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Спортинг ли е или НЕ

    привет колеги,имам едно малко тъпо вапросче-карам фиат пунто 1.6 МПИ(ЕЛХ) 94 год,и ме интересува дали се води спортинг-щото сме се хванали на бас че не е а те ми казват че е спортинг.Благодаря предварително

    #2
    Пунто мк1 с двигател 1,6 е само спортинг и кабрио.Съжалявам.

    Коментар


      #3
      Колега не разбрах одговора много точно искаш да кажеш че е спортинг или само модела кабрио е спортинг.Мерси все пак за одговора

      Коментар


        #4
        Ето колега,спортинг е.

        Коментар


          #5
          Благодарско колега-лошото е че трябва пак аз да черпа,ама всяко зло за добро поне карам СпортинГ :D :D :D

          Коментар


            #6
            1,6MPI не е само спортинг и кабрио. Има и ELX, което нее спортинг. За по сигурно, кажи такъв ли ти е воланът? http://sincars.net/Fiat%20Punto%20Sp...201999%208.jpg

            Коментар


              #7
              НЕ колега не ми е такъв волана,но тя е имала сериозен удар преди да я взема и може да е сменен щото и едната седалка е по различна от целия интериор-няма ли друг начин да се разбере

              Коментар


                #8
                Пишеш в ePER № на шасито и всичко излиза...
                Ex. Grande Punto Driver

                Коментар


                  #9
                  колега и това сам го опитвал много пъти но в този ePER винаги ми излиза EROR или not faond.

                  Коментар


                    #10
                    качи снимки на колата отвън отвътре?

                    Коментар


                      #11
                      не знам да качвам снимки в форума колеги :D не мие много ясна тая работа.И още едно вапросче каде да го гледам тоя номер на шасито

                      Коментар


                        #12
                        Punto_Manqk написа:
                        не знам да качвам снимки в форума колеги :D не мие много ясна тая работа.И още едно вапросче каде да го гледам тоя номер на шасито
                        В малкият/големия талон, занитената табелка на гредичката над радиатора, или капачето на мокета в краката на предната дясна седалка... на ФИАТ-ите започва с ZFA.....
                        Ex. Grande Punto Driver

                        Коментар


                          #13
                          колега ако сам те разбрал правилно това трябва да е номера ZFA17600000275234

                          Коментар


                            #14
                            П.П Явно ще те черпят - не е спортинг ; )
                            Fiat Brava 1.4/12v (96).... ммм бордо !
                            Citroen Berlingo 1.4/8v (04)

                            Коментар


                              #15
                              мерси колега отивам да се похваля и да си зема заслуженото :D :D

                              Коментар

                              Working...
                              X