Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Fiat Ducato - балатум на пода?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Fiat Ducato - балатум на пода?

    Здравейте колеги имам Fiat Ducato и искам да сложа на пода тънка гума на кръгчета тип Икарус :D или някаква друга настилка ,която лесно се почиства ,но незнам от къде мога да си купя такава и колко би струвало 1м/кв.Не искам да слагам балатоми или някакви такива истори ,не ми допада идеята. :D Търся си нещо като тънка гума или някаква пластмаса за целия под все пак да може да слегне добре по згъвките на купето.Ако имате други идеи или информация по-въпроса моля пишете.Коригирано заглавие.модераторски екип на: fiat-bg.org

    #2
    Като за начало идеята ми е да си оправиш заглавието. Пише се балатум Може и линолеум.Иначе по темата ето снимка:http://decor-trade.com.ua/wp-content...m_21.jpgСив релефен линолеум, който имитира ламарина. Според мен би паснало за целта
    == Fiat Stilo == 1.6 16V 103 hp

    На света съществува една единствена гигантска машина, която се командва от пигмеи и това е бюрокрацията. (Оноре де БАЛЗАК)

    Коментар


      #3
      Слав написа:
      Като за начало идеята ми е да си оправиш заглавието. Пише се балатум Може и линолеум.Иначе по темата ето снимка:http://decor-trade.com.ua/wp-content...m_21.jpgСив релефен линолеум, който имитира ламарина. Според мен би паснало за целта
      - Мерси за идеята не е лошо , но търся нещо като гума идеята ми е като тези икарусите от 1 време някаква такава гума или пластмасова тънка настилка ,за да мога лесно да я залепя на пода иначе балатуми не търся.А и начина за закачане освен в лаисните отстрани , дали се лепи допълнително?

      Коментар


        #4
        Търся пластмасов или гумирана настилка за пода ,някой ако може да помогне с информация за цени и от каде се закопува

        Коментар


          #5
          Маршрутките в София имат такава "гума". Можеш да питаш някой техен шофьор. Аз иначе, бих питал там където продават балатуми, не може да не знаят.
          00' Bravo 105 JTD

          Коментар

          Working...
          X