Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

За частите ?????

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    За частите ?????

    Все пак някой ще ме светне ли кой части са читави за ФИАТ, в частност ПУНТО.че на колкото магазина се обадих всичките предлагат всякакви и най-различни ПРОИЗВОДИТЕЛИ и всичките са супер качественни и за първоначално вграждане относно първоначалното вграждане бих се радвал ако някой сподели поне производителите на основните резервни части : Филтри, ремъци, ролки, амортисьори, ходова част (накрайници, шарнири, носачи)за филтрите от ИталСервиз ми казаха че UFI (или UBI ли беше) били такива - а дали е така КОЙ КОЙ ще ми каже
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    #2
    ангренажен ремък - Gatesне знам дали се вгражда в завода, но като консуматив май е най-добриясвещи (в зависимост от модела) - Fiat, NGK, Golden Lodge, Champion
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      че Champion нали фалираха преди време а за Филтри и амортисьори че те са ми най-спешни? иначе и аз взех ремък Gates - 15 лв. кво му плащаш
      ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
      o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

      Коментар


        #4
        този ремък я е гатес,я някое гаражно менте....
        Brava ELX 1,6 16V, 90PS , LPG BRC Sequent24
        Мarea SW ,SX 1,6 16V, 103PS, LPG Zenit JZ2005

        Коментар


          #5
          KPAHK написа:
          че Champion нали фалираха преди време а за Филтри и амортисьори че те са ми най-спешни? иначе и аз взех ремък Gates - 15 лв. кво му плащаш
          ако ти се дават пари вземи си филтри KNECHT а амортесьори BOGE това са читави фирми само че и частите са по скъпи
          TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
          UNO 1.0 FIRE

          Коментар


            #6
            Колега аз също взех от тези амортисьори Cofap от Христо (hit-ko) и съм доволен.Направо му пиши едно лично за това какво ти трябва, той ще ти отговори изчерпателно и на всички въпроси.
            Alfa Romeo 159 1.9 JTDM'07
            Fiat Linea 1.3 Multijet'08
            Fiat Doblo 1.9 (товарно магаренце)
            http://forum.fiat-bg.org

            Коментар


              #7
              Колега четох че караш Мерцедес и за него вече имаш впечатление за определи марки, ми същите фирми правят повечето неща и за фиат и едва ли са по некачествени от колкото продуктите за Мерцедеса. Иначе на мен ми се искаше да сложа амортисьори Boge, Sachs или Monroe, но Кофап също са прилични - взех ги от Хит-ко и съм доволен, всичко е какъв компромис цена-качество си готов да направиш
              FIAT Bravo 1.6 16V '97

              Коментар


                #8
                Кофап ot Hit-ko и аз съм с такива .
                фиатче Браво 2.0

                Коментар

                Working...
                X