Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Регистрация и пререгистрация, въпрос?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Регистрация и пререгистрация, въпрос?

    Първо да попитам дали има хора който са в час с това?Преди около 2 год си купих първата кола но не можах да я регистритам поради липсва на средства и от тогава до ден днешен карам с договора за покупко-продажба.Когато отидох да и платя данъка (5 лв ) не ми ги взеха защото била свалена от отчет в даначното :D и до сега никой не ми е правил проблем. Вече имам намерение да я регна и въпроса е следния.Разбрах че има глоби за забавена регистрация.Интересува ме в какъв размер ще бъде глобата за тея 2 години?

    #2
    Ами един познат и той кара така и мисля, че "правите един акт" с господата той плати по спомен 50 лв. но май преди това имаше "орални договорки" с познати
    Fiat punto 1,1
    Fiat bravo 1,6 16v
    Fiat bravo 2,0 20v
    Honda civic 1,5
    BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

    Коментар


      #3
      Миналия месец/25.05/ минах през КАТ,продадох 19-ската и не я бях прехвърлил на мое име.Та информацията е "прясна"-за просрочено деклариране -"Смяна на собственост",глобата е от 20 до 150лв.Началника на КАТ-Сливен тръгна да пише акт и аз направих гаф -обадих се,че са минали 3г. и 1 м. от датата на придобиване на колата.....тогава той остави кочана за акт и придърпа тоя с фиш-овете-"Хм..до 50лв. не се обжалват" и ми "тръсна" фиш за 40лв.,който трябва да се плати до 7 дни!...Книжката ми е валидна до 2014г.....ще са минали 3 г....Та това е положението -от 20 до 150лв.!!!
      MAREA WEEKEND 1.8 16V`98
      ex:R19 CHAMADE 1.7`92г.

      Коментар


        #4
        Ясно...Благодаря за инфото колеги

        Коментар

        Working...
        X