Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Цилиндър на съединител на Брава 1.9 жтд

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Цилиндър на съединител на Брава 1.9 жтд

    Здравейте,доста четох във форума за помпа на съединителя(на педала) и за цилиндърчето на съедните, изглежда, че това е често срещан проблем.Аз лично смених помпата на съеднителя и си мисли, че вече всичко ще е ок, но се оказа, че трябва да сменя и цилиндърчето на съединителя, защото и от там ми изпуска спирачна течност.Някой може ли да ми каже дали може това цилиндърче да се рециклира(да му се сменят гумичките и от къде могат да се купят) или трябва да се купи ново цилиндърче?
    Fiat Brava 1.9 JTD 2000

    #2
    Re: Цилиндър на съединител на Брава 1.9 жтд

    antoniy написа:
    Здравейте,доста четох във форума за помпа на съединителя(на педала) и за цилиндърчето на съедните, изглежда, че това е често срещан проблем.Аз лично смених помпата на съеднителя и си мисли, че вече всичко ще е ок, но се оказа, че трябва да сменя и цилиндърчето на съединителя, защото и от там ми изпуска спирачна течност.Някой може ли да ми каже дали може това цилиндърче да се рециклира(да му се сменят гумичките и от къде могат да се купят) или трябва да се купи ново цилиндърче?
    Колега, просто няма смисъл от рециклиране при цени на цилиндъра в AXM-AUTO oт 34-38 лв. По-добре си е новото.

    Коментар


      #3
      Внимавай като ходиш в магазина.Огледай предварително твоето цилиндърче какъв модел е.В няколко магазина ми предлагаха по каталог цилиндър който не е като моят.Оказа се че някъкви за алфа били като моето.Да си имаш едно на ум за всеки случай.Не си заслужава да се рециклира.
      Bravo JTD 105 '98

      Коментар


        #4
        Благодаря Ви, че се отзовахте, моето е за Алфа и е 56 лева от AXM-AUTO , само там ходя за авточасти, добри цени дават и правят 10 % отстъпка.С този съединител имам големи ядове, преди 1 месец смених помпана на педала, цилиндърчето си беше ОК и няколко седмици след това, и то сдаде багажа и утре ще го сменям, изглежда ще си купя ново, няма да го рециклирам .
        Fiat Brava 1.9 JTD 2000

        Коментар

        Working...
        X