Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Почистване на фарове с лупи на Пунто !

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Почистване на фарове с лупи на Пунто !

    Здравейте колеги искам да питам някой отварял ли е фаровете на Пунто МК 2 ?Четох и търсих из форума, но никъде не видях някои да е писал за Пунто.Пробвах метода, който колегите са използвали при фаровете на Мареа (със сешоар и отверка), но не се получава, по скоро ще счупя пласмасата, но няама да се отдели стъклото от пластмасата.Кажете възможно ли е да се отварят фаровете на Пунто МК2 или не
    Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

    My Site

    #2
    Някой колеги ги вкарват в фурната за 10-15 мин.
    ex. punto elx 1.2i
    Lancia Libra 1.6

    Коментар


      #3
      petio4528 написа:
      Някой колеги ги вкарват в фурната за 10-15 мин.
      Това сериозно ли е Нека някой който го е правил да пише и да сподели как го е направил
      Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

      My Site

      Коментар


        #4
        Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

        My Site

        Коментар


          #5
          Това за фурната съм го чел и друг път и мисля, че на хората им върши работа.Лично аз, с помощта на Geraka, го отворих със сешоар - аз нагрявах а той с една отвертка "израови" повечето лепило, което е между стъклото и пластмасата, после вече лесно се отвориха.В Алфа форума също има тема за фарове и там момчето ги е отворило, като ги е оставило във фурната, но мисля че и със сешоара ще се справиш.Просто нагрявай повече и внимавай с отвертката да не се пукне стъклото.Успех

          Fiat Brava SX 1.4 12V 1997

          Коментар


            #6
            Благодаря за отговора,ще пробвам стига да намеря малко свободно време :D
            Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

            My Site

            Коментар

            Working...
            X