Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Жужене при превключване на мигачите.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Жужене при превключване на мигачите.

    Колеги имам следния проблем. От скоро се появи. Карам си аз и решавам, че ще завивам на някъде. Чуквам мигача, завивам и в момента в който палчето закачва и изключва мигача започва да се чува от кутията с ръчката едно ЖжжЖЖЖжЖЖжЖЖжЖЖжжЖжЖ докато не го включа и изключа пак. Не се появява всеки път, но ...поне един път на ден става. От какво може да е това ?

    #2
    Реле за мигачи???и при мен правеше същото и след отваряне на кората на волана, релето за мигачите имаше видими следи от нагряване, корпусът бе стопен и при опит за сваляне от куплунга се счупи и след консултация със форума и по точно тъсачката, презапоих всички спойки по платката на релето и сега без синият пласмасов корпус работи без проблем от 3 4 месеца...
    ...хладилник, карам хладилник...

    Коментар


      #3
      Разглобявай кутията с ръчката смело и релето се намира отдолу, синьо е на цвят и се вади малко трудно.Успех
      Продавам Бош дебитомер,стъпков мотор и бензинова помпа оригинална за Пунто ГТ.

      Коментар


        #4
        seninkn написа:
        Реле за мигачи???и при мен правеше същото и след отваряне на кората на волана, релето за мигачите имаше видими следи от нагряване, корпусът бе стопен и при опит за сваляне от куплунга се счупи и след консултация със форума и по точно тъсачката, презапоих всички спойки по платката на релето и сега без синият пласмасов корпус работи без проблем от 3 4 месеца...
        А не може ли да се смени ???

        Коментар


          #5
          Най-добре е да се смени
          STILO 1,9JTD

          Коментар

          Working...
          X