Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Най-после. Жената да почерпи :-) и няколко въпросчета

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Най-после. Жената да почерпи :-) и няколко въпросчета

    Най-после. е те тва е новото-първото ПУНТОи сега идва сташното , както забелязвате още не съм го прехвърлил е на въпросчетата:1. колко литра и какво масло събира(какво ще препоръчате - 10W-40??? някакво Италианско??? или квото намеря )2. къде могат да ми сложат читава Аларма с управление на централното? кви парички??3. от къде да си закупя оригинални части (Филтри, ремъци, накладки, амортисьори то стана все едно ще я купувам пак )4. добро място около или в МЛАДОСТ където да свършат тая рябота??Пък Жената ще почерпи
    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

    #2
    Честито...на жената.А ти приготви парички и - сервиза в Младост ниэ е между 3-4 до магазина на Фамилия и пазарчето.Търсиш Тото.Маслото зависи от модификацията на Пунто-то, която така ли иначе не я виждам.

    Коментар


      #3
      1. честито2. само за алармата мога да кажа, знам че има много по-евтини, но на мен ми сложиха някаква българска, май в пловдив я правеха не съм сигурен с управление на централното, супер много екстри дори и комфорт-дето вдига джамовете ама някакви допълнителни модули трябвали, плаващи кодове и всякакви такива- 100 кинта ми струваше на мен
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        Всичко много добресамо дайте някакви телефони за връзка
        ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
        o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

        Коментар


          #5
          след около час и половина ще ти пиша лично, че телефона ми остана долу в колата.
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #6
            ето повечко инфо:1,2 SPI 44kW(60кончета) 98г.та кажете:1. колко литра и какво масло събира(какво ще препоръчате - 10W-40??? някакво Италианско - МАРКА???SELENIA ili TUTELA?? или квото намеря ) 2. къде могат да ми сложат читава Аларма с управление на централното? кви парички?? -това май го уредих3. от къде да си закупя оригинални части (Филтри, ремъци, накладки, амортисьори то стана все едно ще я купувам пак ) - е тва ми е болната темаКазвайте о време че да не ме изостави тия дни някъде из софия
            ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
            o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

            Коментар


              #7
              само нещо не разбрах"3. Тук повечето знаят как се действа - лично до hit-ko 3. Тук повечето зна "за филтри се чудя - MANN Бенца го карам с такива и съм доволен много, другият вяриянт и BOSCH за тях нямам добри впечатления. Другото е някви италиянски ТЕХНИКО или нещо такова от магазина дето го хвалите на СТАМБОЛИЙСКИ ама ми се виждат подозрително евтини за СЕЛЕНИАТА от къде?? и кви паричкиремък??? за сега съм намерил GATES и CONTITECHза накладки кво ще препоръчате? Jurid stavat li??
              ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
              o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

              Коментар


                #8
                KPAHK написа:
                само нещо не разбрах"3. Тук повечето знаят как се действа - лично до hit-ko 3. Тук повечето зна "за филтри се чудя - MANN Бенца го карам с такива и съм доволен много, другият вяриянт и BOSCH за тях нямам добри впечатления. Другото е някви италиянски ТЕХНИКО или нещо такова от магазина дето го хвалите на СТАМБОЛИЙСКИ ама ми се виждат подозрително евтини за СЕЛЕНИАТА от къде?? и кви паричкиремък??? за сега съм намерил GATES и CONTITECHза накладки кво ще препоръчате? Jurid stavat li??
                лично до хитко означаво да пишеш лично съобщение до колегата хитко тъй като той е представител на фиат за ямбол и може да ти помогне с части на тънки цени итал филтри за които си писал ги ползвам и съм доста доволен ремъка който и да купиш няма да сгрешиш JURID накладките са хубави но лично аз мисля за горе долу същите цени TEXTAR е по добре стига да намериш като за твоята кола
                TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                UNO 1.0 FIRE

                Коментар


                  #9
                  "... подозрително евтини..."ами те толкова си струват - защо робуваш на чужди мнения че италианките са скъпи коли за поддръжка - на моето Stilo масления филтър е 9 лева - въздушния - 13...Да не мислиш че ги откзвам тези консумативи, при положение че са от официален вносител и са с подозрително ниски цени...Ако искаш друг магазин - провери на бул. "Евлоги Георгиев" преди кръстовището с Драган Цанков - там има почти всичко за твоето Пунто. И пак е подозрително евтино.Искаш аларма - Иво - 0888948535 - има почти всички модели - отнема ти 2 часа монтажаСмяна консумативи (масла, ремъци, накладки) - Младост 3 - до магазина Фантастико - Тото - 0889275184 - отнема ти също 2 часа ... и пътуваш...Успех

                  Коментар


                    #10
                    ДАНКЕвиж тия цени 9-13лв. повечко ми допадат все пак си представете на един филтър дето е 6 лв. какво му е качеството (в тия 6 лв. къде му е печалбата на търговеца, на вносителя, транспортни разходи, мита, КАЧЕСТВЕН КОНТРОЛ и производствена цена)е да не говорим че един познат каза че веднъж му се наложило да си купи филтър от някакво забутано село за 2,50
                    ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
                    o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

                    Коментар


                      #11
                      Еех, добре сте с тези цени на филтрите.На моето Пунто нафтовият филтър е само 38лв,последния път го намерих за 32, ама по-надолу не ще да слиза!!! А филтрона малоумниците вносители ми предлагат за 41!
                      SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

                      Коментар

                      Working...
                      X