Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Гаснене ФИАТ ЮЛИС

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Гаснене ФИАТ ЮЛИС

    Здравейте колеги,отскоро карам Фиат Юлис и ми прави следния проблем ....по време на движение когато съм на скорост и тръгна да спирам ми угасва при най- лекото натискане на спирачката ако обаче изключа от скорост преди да почна да намалявам няма проблем спира си и не гасне....нямам идея какво може да е но е супер дразнещо и направо не може да се кара...даваите идеи от къде може да е тоя странен проблем.Да допълня само че на място и на газ и на бензин много меша оборотите(стъпковото моторче е чисто ново).Съмнява ме бобината.

    #2
    Ако се съмняваш в бобината на диагностика с компютър за 25 лв. ще ти кажат дали е тя. Ако е тя ще има грешка бобина. Аз имам подобен проблем, но си гасне на скорост и на свободна, на газ и на бензин по един и същи начин. При мен все едно, че губи ток за части от секундата под 3000 оборота, а при теб едва ли е това. На диагностиката нищо не засякоха. Един колега спомена нещо за Digi Plex II каквото и да значи това... Нз дали го засича като грешка. Иначе ми се е случвало и колата да върти 5500 - 5800 оборота на място и на скорост, все едно че се е побъркала. Гася я, паля и всичко си е наред, все едно, че нищо не е било....

    Коментар


      #3
      защо ли си мисля,че digiplex-a ти отговаря за запалването на колата?ако бъркам поправете ме.
      Fiat Tipo
      Corsa b комби !

      Коментар


        #4
        pecata написа:
        защо ли си мисля,че digiplex-a ти отговаря за запалването на колата?ако бъркам поправете ме.
        мисля че улиса няма дижиплек

        Коментар


          #5
          В крайна сметка какво се оказа, vaniman?

          Коментар

          Working...
          X