Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Дайте мнения за двигателно масло???

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    jamie написа:
    Nino написа:
    Джейми, мисля ,че грешиш.Разлика от левче на литър е между двете полусинтетични MOTUL 4100 и 6100.
    7.80лв. /л. ми е крайна клиентска цена за 4100 Пауър от варела. Оттам и моето изказване.ПП: Преди година и половина странно защо го купих на 6.80лв. /л. Имам ясен спомен.
    Ами защото вдигнаха акциза!И нашата "Селения" беше 8лв литъра есенно-зимния сезон, но сега си е твърдо десетарка.В момента много добро масло на добра цена е италианското ERG.Фирма произвеждаща качествени продукти с одобрения... как се пишеше... APРROOVED... или подобно.. ,от известните двигателостриотели.Не като нашите "мърлячи" от Фиат-Лубрикантс на които не им се дават пари да направят тестове и получат одобрения от известните фирми.Имам предвид селенията турбодизел и нивото и ЦД.
    SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

    Коментар


      #17
      за да не пита всеки КАКВО ЗАЩО ето малко светлина по темата за МАСЛОТОhttp://www.mercedes-club-bg.com/foru...?showtopic=393аз мерца го карам с CASTROL 10W-40 Magnatecза Пунтото още се зачудвам че не ми се дават 60 кинта Май ще съм с MOBIL S 10W-40 за към 45-50лв.
      ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
      o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

      Коментар


        #18
        KPAHK написа:
        за да не пита всеки КАКВО ЗАЩО ето малко светлина по темата за МАСЛОТОhttp://www.mercedes-club-bg.com/foru...?showtopic=393аз мерца го карам с CASTROL 10W-40 Magnatecза Пунтото още се зачудвам че не ми се дават 60 кинта Май ще съм с MOBIL S 10W-40 за към 45-50лв.
        Eйййй колега Кранк, добре,че ни осветли по темата за маслата с инфо от мерцедес форума.Щото тук ние доматите с колците още ги ядем,пък и картофи вадим чат-пат с динамит.Не се засягай, ама като човек прави такива "многозначителни" исказвания,преди това трябва малко да се порови.Темата "давним-давном" я има , ако се не лъжа около една година.http://www.fiat-bg.org/forum/viewtopic.php?t=1509Чети.
        SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

        Коментар


          #19
          Е ако ще си мерим ония работи (за ... конете говоря )темата на Caмo Дизeл е от "Публикувано 18.10.04 18:53 " докато вашата е доста по-новичка и сигурно ще има нещо ново за четене :D :D :D Хайде леката и не се стягайте просто исках да помогнаа и нали не си мислите че ще седна еий сегичка да ви изчета всичките 50 000 теми
          ● MB Е320 CDI 4 Matic 11.2007 ● Mazda 3 BL 08.2011 ● Toyota Hilux 2,5 D-4D 05.2007 ● Punto 1,2 SPI 10.1998 ●
          o Експертни оценки на имоти. Бизнес оценки o

          Коментар


            #20
            Здравейте колеги, и аз мисля че е по-важно маслото да е истинско, за това предпочитам да пазарувам от директните вносители. Всеки държащ на реномето си производител на масло има и качествени продукти. Колкото за износеността на двигателя, моят е на 230 000км, преди е каран със селения, аз му сложих лики моли 10W40 с MoS2 добавка полусинтетично, не ми гори масло за сега и съм доволен Мислех си да продължа със Селения, ама като ми казаха 16лв за килограм вс разстроих, ликито е за 8лв килото и параметрите съвсем не са му зле.Маслото го взех от Санакс тел:02/943 43 43; 943 33 56, те внасят лики моли, а също и шампион (свещи RC7BMC - 7лв), магазина им се намира на Христо Ботев.
            Карам Brava 1,8 16V EL & BSM LPG

            Коментар

            Working...
            X