Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

фолио на предните-странични прозорци

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    фолио на предните-странични прозорци

    Младежи някои да знае ли, дали има някакъв допустим процент на затъмнение на предните странични прозорци или е забранено и ако е,какви са санкциите,понеже ми се ще за по добра визия да лепна и отпред фолио(най-светлото което е 95% пропускливост на светлина)БЛАГОДАРЯ ЗА ОТГОВОРИТЕ

    #2
    Добрата визия е еднакво фолио и на предните прозорци, иначе става шарения, три вида по колата. Отпред без фолио, предните светли, задните тъмни.Това е мое мнение де, решението си е твое.Мисля, че за каквото и да е фолио на предните стъкла, ще ти мрънкат Ушеви. Виж, ако са хелиоматични стъклата няма да имат повод, но със забележимо фолио ще има повод за пазарлъци.Могат да ти спрат автомобила от движение най-малко. Докато не махнеш фолиото. А може и да те санкционират, но не знам кое е основанието.Аз лично ще рискувам с тъмно фолио и на четирите врати, но едва когато имам 100-120 лева излишни и като ме разтресе гъзарията.Майстора ми слага скъпо фолио и то с пълно сваляне на стъклата, абсолютно не си личи, че не е фабрично.На две коли ми е слагал и нямам забележки.
    .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
    www.cyxap.com

    Коментар


      #3
      Е за тъмнината си прав че като е еднакво на всякъде е най-добре,ама на задните ми е доста тъмно и ако сложа от пред ше бие много на очи а и няма да се вижда вечер на страничните стъкла а за лепенето аз ше си го сложа,ама ако ме спрът и като го сваля ше ме е яд за труда и парите иначе ако не те притесняват милиционерите слагай и ти насвякаде

      Коментар


        #4
        Забранено е да се слага фолио на предното и предните странични стъкла. Разрешено е само с фабрично тонирани стъкла. Питал съм полицай
        "Без сърца, сме просто машини"
        Toyota Prius 1.5 Hybrid
        EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

        Коментар


          #5
          M5kov написа:
          Забранено е да се слага фолио на предното и предните странични стъкла. Разрешено е само с фабрично тонирани стъкла. Питал съм полицай
          и аз съм на същото мнение
          Fiat Bravo SX 1.4 12V

          Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
          Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

          Коментар


            #6
            Аз вече си затъмних и предните стъкла и за сега не съм имал проблеми с полицията.А иначе имам приятели,които са ги спирали и са ги заплашвали че ще спират колите им от движение,ако не свалят фолиото пред тях, или даже чух за един случай,в който полицая собственоръчно надраскал фолиото с един ключ.
            Виж бейби не сме глупаци,
            ние сме отбор от здравеняци.
            Да бъдеш с нас знам, че го желаеш,
            така че качвай се на дансинга и започвай да играеш!
            http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo

            Коментар


              #7
              topuzko написа:
              M5kov написа:
              Забранено е да се слага фолио на предното и предните странични стъкла. Разрешено е само с фабрично тонирани стъкла. Питал съм полицай
              и аз съм на същото мнение
              По-важно е, че е така и според ППЗДП.
              Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

              Коментар


                #8
                кой каквото ще да прави,аз си сложа.И какво ше ме кара да го сваля и ше го сваля,ама каква е гаранцията че ше ме спрът,никаква Писането на кирилица е задължително. Забранено е писането с латински букви, както и заместването на буквите "Ч", "Ш", "Щ" и други с цифрени означения като "4" и "6" или с някакви други знаци извън кирилицата. Модераторски екип на fiat-bg.org

                Коментар


                  #9
                  bingo_boy написа:
                  каква е гаранцията че ше ме спрът,никаква
                  ГАРАНЦИЯ е че ще те спрат! Имам познат с фабрично тонирани стъкла... Спират го постоянно и чоплят стъклата за да видят дали е фолио.
                  И какво ше ме кара да го сваля и ше го сваля
                  Ще те накарат да го свалиш, само ако излязат "печени" полицайте, иначе директно могат да ти спрат колата от движение. Сам си решавай.Знам за един мерцедес S класа, спрян от движение именно заради това.
                  "Без сърца, сме просто машини"
                  Toyota Prius 1.5 Hybrid
                  EХ- Brava 1.6, Marea 1.9 JTD, Multipla 1.6 Bipower, Jeep Grand Cherokee ZJ 5.2 V8, Peugeot 407 SW 2.0 HDI, Mitsubishi Pajero 2.8 TDI

                  Коментар


                    #10
                    фолио на предните-страничните прозорци

                    аз съм виждал на кулата гърците да ги карат такива 20г гъзари да чегъртат и да свалят фолиото щото не могат и да обърнат кам бг ама тука нали е бг циганиа всичко може
                    fiat brava 12w 1.4 55kw

                    Коментар


                      #11
                      На един приятел му лепнаха червения стикер на предното стъкло (спряха го от движение) макар че фолиото беше от най светлото и едвам се забелязваше. Последва сваляне на фолиото и после отново в КАТ за преглед.

                      Коментар


                        #12
                        Тъкмо вчера един познат си свали фолиото от задния прозорец на седана, защото го спряха от движение. Пък ти като си решил си сложи фолио и на предния прозорец, но гледай да се снабдиш и с карта на "министерство вътрешни работи" или подобна, че в противен случай гъзарията няма да е пълна, а и няма да е за дълго.П.П. Нека да не забравяме и какво е основното предназначение на автомобила.
                        Fiat Tipo 1.4i.e. 72hp 1993 - истинският автомобил
                        Fiat Coupe 2000 16V 139hp 1995 - като хубавата жена - кеф ти е да си с нея, но ти къса нервите и джоба - продадена
                        -------------------------------------------------------------

                        Коментар


                          #13
                          Едно приятелче го спряха на карулката за проверка и полицая забелязал фолиото на предните стъкла (много светло,някои полицай не са му правили проблем) и му писаха фиш за 30 кинта,а и са му намеквали за спиране на превозното средство от движение,но вече тая кола я кара от година близо и само 1 път са му направили проблем.
                          Фиат Браво 1.6 16V на Метан 103 понита...

                          Коментар


                            #14
                            Ех значи като почнете,тоя газар оня газар,НЕ хора неискам да го залепа на предните стъкла от газария,а заради визията и за това попитах дали имате на представа за санкциите,а вие почнахте веднага да храните,както и да е де !А по повод полицейските стикери,ако те спрът и го видят(а това няма как да не стане) направо ще ти свалят кожата

                            Коментар


                              #15
                              На задните и задното знам със сигурност, че имаш право при наличието на две странични огледала за обратно виждане. На предните съм чувал за някакъв процент на затъмнение, но не знам дали е вярно. Иначе ако фолиото се залепи точно до ръба на стъклото не си личи и много трудно се разбира, че е фолио.

                              Коментар

                              Working...
                              X