Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Крушки за предни фарове (Fiat Brava)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Крушки за предни фарове (Fiat Brava)

    Знам, че темата е обсъждана, но след търсене не намерих това, което ми трябва ... както се знае, предните фарове на Brava са слаби, скоро ще сменям крушки та знам, че се хвалеха много из форума някакъв модел на Phillips, ако някой може да ми каже какъв беше той ... колко крушки ще ми трябват за смяна, цени и т.н. ...

    #2
    Re: Крушки за предни фарове (Fiat Brava)

    wwweb написа:
    Знам, че темата е обсъждана, но след търсене не намерих това, което ми трябва ... както се знае, предните фарове на Brava са слаби, скоро ще сменям крушки та знам, че се хвалеха много из форума някакъв модел на Phillips, ако някой може да ми каже какъв беше той ... колко крушки ще ми трябват за смяна, цени и т.н. ...
    2 броя - Н1 - най-добрите са Philips Vision Plus - 14,40 за брой ул. "Проф М. Бичев 5" тел.02/946-1570опавидях, че не си в Софияне знам при вас какви ще са цените
    2015 Renault Megane Expression GT
    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
    Всичко за FIAT Bravo 2007

    Коментар


      #3
      колега и аз в началото като купих бравото нищо не виждах вечер на къси. обаче сложих Philips VisionPlus и светлината вечер стана друга.Ето от този сайт можеш да си избереш крушки за твоята колаhttp://www.lighting.philips.com/in_e...ghting&lang=en

      Коментар


        #4
        Ей тук намерих някакъв сайт с цени:http://www.autoe-xtras.com/index.php...=0Едната опаковка е с 1 крушка за 15 лева, а другата е опаковка с 2 крушки за 29 лв. ... Ще взема да поръчам ...

        Коментар


          #5
          А с тези Blue Vision на Philips някой знае ли как се вижда?
          Bravo(TM) HGT

          Коментар


            #6
            Знам как се вижда с филипс пауър ту найт..40 лева са двете..хаш четири.. за мен тези са най-добрите на нашия пазар..

            Коментар


              #7
              Аз скоро си сложих Philips NightGuide

              Коментар


                #8
                Колега, ако няма във вашия град и околностите виж тук:http://www.autoe-xtras.com/index.php...мобилни крушки PHILIPS Н1 55W NightGuide нова разработка с 3 зони на осветяване, 2бр. К №: H1 NightGuide Set Цена: 50.00 лв. Срок на доставка: 3 дниАвтомобилни крушки PHILIPS Н1 55W Blue Vision комплект 2бр.+2бр. габаритни крушки W5W К №: H1 Blue Vision Set Цена: 50.00 лв. Срок на доставка: 3 дниЛично аз съм много доволен от NightGuide.Светят в 3 сектора:1. Жълта светлина в насрешното движение2. Бяла светлина напред, като гарантират до 10-20 метра дъжлина осветеност повече срещу колата3. Леко синееща светлина надясно, за по-добро рефлектиране на обектите в обсега.Казват че получаваш и до 50% повече осветеност.

                Коментар


                  #9
                  Totko написа:
                  Знам как се вижда с филипс пауър ту найт..40 лева са двете..хаш четири.. за мен тези са най-добрите на нашия пазар..
                  H4 трудно ще сложиш на ФИАТ !!иначе крушките на снимката по горе ,където е дал колегата аз съм с такива и на халогените и на дулгите и късите .Както се казва ден прави .добре ще е като сменяте крушките ,да свалите целият фар (става изключително лесно) и да избърпете стъклата от вътре .
                  фиатче Браво 2.0

                  Коментар


                    #10
                    колегакажи как се свалят, защото са доста прашнии да взема да ги почистягорните два болтаи един щифт отстранитова ли е?
                    2015 Renault Megane Expression GT
                    2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                    Всичко за FIAT Bravo 2007

                    Коментар


                      #11
                      точно така .2 болта и щифт .и внимавай със щифта ,разглабяй внимателно фаровете ,че са скъпи ,да не стане беля .и после като извадиш крушките си направи един тампон (крив )може от електрод за да ги изчистиш отвътре .ако имаш пукнатини по пластмасата на фара ги залепяш и също обърни внимание да не се размести пластинката отвътре която отнема топлината !Успех !
                      фиатче Браво 2.0

                      Коментар


                        #12
                        [quote="tomazo"]
                        Totko написа:
                        Знам как се вижда с филипс пауър ту найт..40 лева са двете..хаш четири.. за мен тези са най-добрите на нашия пазар..
                        H4 трудно ще сложиш на ФИАТ !!а защо да се сложи трудно Н4 на фиат -ти типо темпра уно не ги ли броиш за фиат вече, :D то верно че са старички ама пак вършат работа :D
                        TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                        UNO 1.0 FIRE

                        Коментар


                          #13
                          tomazo написа:
                          точно така .2 болта и щифт .и внимавай със щифта ,разглабяй внимателно фаровете ,че са скъпи ,да не стане беля .и после като извадиш крушките си направи един тампон (крив )може от електрод за да ги изчистиш отвътре .ако имаш пукнатини по пластмасата на фара ги залепяш и също обърни внимание да не се размести пластинката отвътре която отнема топлината !Успех !
                          мерсище се пробвам
                          2015 Renault Megane Expression GT
                          2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
                          Всичко за FIAT Bravo 2007

                          Коментар


                            #14
                            [quote="stef"]
                            tomazo написа:
                            Totko написа:
                            Знам как се вижда с филипс пауър ту найт..40 лева са двете..хаш четири.. за мен тези са най-добрите на нашия пазар..
                            H4 трудно ще сложиш на ФИАТ !!а защо да се сложи трудно Н4 на фиат -ти типо темпра уно не ги ли броиш за фиат вече, :D то верно че са старички ама пак вършат работа :D
                            в интерес на истината на типо,темпра и уно не съм сменял крушките !! Н4 ли са ??
                            фиатче Браво 2.0

                            Коментар


                              #15
                              [quote="tomazo"]
                              stef написа:
                              tomazo написа:
                              Totko написа:
                              Знам как се вижда с филипс пауър ту найт..40 лева са двете..хаш четири.. за мен тези са най-добрите на нашия пазар..
                              H4 трудно ще сложиш на ФИАТ !!а защо да се сложи трудно Н4 на фиат -ти типо темпра уно не ги ли броиш за фиат вече, :D то верно че са старички ама пак вършат работа :D
                              в интерес на истината на типо,темпра и уно не съм сменял крушките !! Н4 ли са ??
                              аха точно Н4 са
                              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                              UNO 1.0 FIRE

                              Коментар

                              Working...
                              X