Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с електроусилвателя на волана

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с електроусилвателя на волана

    Преди известно време ми се скапа електроусилвателя на волана. Купих двигателче втора употреба но май е било на границата на ресурса си ,изкара 2 седмици . Сега пак съм с твърд волан .Така че сега търся четири релета - SIEMENS - V23072-C1061-A308. - те са за - 40А или съответно на TYCO - V23072-C1061-A308. Моля за помощ и очаквам предложения на Chani@abv.bg и на ЛС
    Punto MK2 1.9 JTD

    #2
    инж. Янков се казва човека, доста съвестен човечец 0899 824 657Аз си оправих проблема при този човек, струваше ми 100 лв. Доволен съм За София.
    Fiat Punto HLX 1.9 JTD - 1999

    My Site

    Коментар


      #3
      твърд волан

      Здравейте съфорумци .На моето пунто (1,2 16V 2000г) се прецака усилването на волана и автомобилчето не може да се кара нормално .При контакт лампата на таблото (червен волан) светва ,след теста изгасва и като стартираш пак светва и няма усилване на волана .Преди да се стигне до тук при въртене на волана се чуваше звук наподобяващ скърцане или бръждене с някъква честота .На моторчето видимо му няма нищо релетата са видимо здрави SIEMENSV23072 C1061-A308 L094862 .От Пловдив съм ,благодаря предварително за идеите .

      Коментар


        #4
        волан

        Решено !

        Коментар

        Working...
        X