Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Паразитна ролка на пистов ремък - 1.4 12В - къде се монтира?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Паразитна ролка на пистов ремък - 1.4 12В - къде се монтира?

    Колеги моля ви помагайте...става въпрос за браво 1.4 12в сложих му климатик но обаче не мога да сложа ремъка понеже трябва да закрепя една паразитна ролка която я има фабрично на 1.4 12в с климатик, а на моята кола няма къде да се закрепи....нека колеги които имат 1.4 с климатик да помагат като кажат къде се захваща тая ролка за корпуса на динамото и хидравликата или някъде другаде, за да знам евентуално какво да сменям още че да закрепа ролката....моля модераторите да не трият темата ако е в неправилния раздел защото вече 2 седмици не намирам решение на проблема
    Fiat Bravo 1.9 JTD 100

    #2
    Re: Паразитна ролка на пистов ремък

    mitkosoft написа:
    Колеги моля ви помагайте...става въпрос за браво 1.4 12в сложих му климатик но обаче не мога да сложа ремъка понеже трябва да закрепя една паразитна ролка която я има фабрично на 1.4 12в с климатик, а на моята кола няма къде да се закрепи....нека колеги които имат 1.4 с климатик да помагат като кажат къде се захваща тая ролка за корпуса на динамото и хидравликата или някъде другаде, за да знам евентуално какво да сменям още че да закрепа ролката....моля модераторите да не трият темата ако е в неправилния раздел защото вече 2 седмици не намирам решение на проблема
    колега защо не поровиш в епер или другите ръководства? аз съм с 1,6 и при мен има ролка на климатика, която е закрепена на ухо на компресора и другото ухо май беше на блока.
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    Коментар


      #3
      Re: Паразитна ролка на пистов ремък

      mitkosoft написа:
      Колеги моля ви помагайте...става въпрос за браво 1.4 12в сложих му климатик но обаче не мога да сложа ремъка понеже трябва да закрепя една паразитна ролка която я има фабрично на 1.4 12в с климатик, а на моята кола няма къде да се закрепи....нека колеги които имат 1.4 с климатик да помагат като кажат къде се захваща тая ролка за корпуса на динамото и хидравликата или някъде другаде, за да знам евентуално какво да сменям още че да закрепа ролката....моля модераторите да не трият темата ако е в неправилния раздел защото вече 2 седмици не намирам решение на проблема
      Не вярвам да няма отвора с резба където се закрепя ролката лошото е ,че Бравото не ми е под ръка да ти покажа за какво става дума.
      Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
      Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

      Коментар


        #4
        ами колега няма къде да се навие тая ролка от 2 седмици гледам там мястото и няма и няма къде....мене ме съмнява че ще е за блока на хидравликата и динамото някъде там ще се закпрея но трябва да се смени тоя блок с блок от 1.4 с климатик
        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

        Коментар


          #5
          Т’ва сигурно с нищо няма да ти помогне, ама все пак нека се вижда...Няма как да закрепиш номер 10, нали ? Бърза справка в същия каталог показва, че ако искаш да си поръчаш двигател 1.4, то наистина има значение дали ще искаш да е подготвен за климатик и хидравлика, или няма да бъде. Дали разликата е в една конкретна дупка за тази ролка, кой знае
          Прикачени файлове

          Коментар


            #6
            да точно за ролка-та с номер 10 става въпрос
            Fiat Bravo 1.9 JTD 100

            Коментар


              #7
              хайде де колеги няма ли никой с 1,4 12в да каже за тая ролкаРедактирам заглавието. ogi28b
              Fiat Bravo 1.9 JTD 100

              Коментар


                #8
                mitkosoft написа:
                хайде де колеги няма ли никой с 1,4 12в да каже за тая ролкаРедактирам заглавието. ogi28b
                Утре ще се опитам да ти снимам къде се монтира и по точно къде е отвора с резбата.Бравото ми е на Търновско.
                Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                Коментар


                  #9
                  ухаааа идеално колега снимай и да видим кво ше сменям че и аз да имам отвор и ше почерпя :П
                  Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                  Коментар


                    #10
                    Клик на снимките за по-голям размер.
                    Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                    Коментар


                      #11
                      основния въпрос е къде се намира отвора с резбата за болта на ролката на двигателите с климатик
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                      Коментар


                        #12
                        Fiat Bravo 1.9 JTD 100

                        Коментар


                          #13
                          mitkosoft написа:
                          основния въпрос е къде се намира отвора с резбата за болта на ролката на двигателите с климатик
                          Отговор на основния въпрос в следващите снимки.Точно на конзолата за хидравличната помпа и алтерантора се захваща.Голямо разглобяване падна за снимките ама няма как когато трябва да се помага.
                          Прикачени файлове
                          Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                          Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                          Коментар

                          Working...
                          X