Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Декоративни пластмаси на Брава, заменями ли са от Браво?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Декоративни пластмаси на Брава, заменями ли са от Браво?

    Здравейте, искам да попитам тук, понеже от вносителя не можаха да ми дадат отговор, казаха, че въобще не го "виждат", като отделна част. Става дума за декоративните триъгълници, които са след предната гума и преди задната, закрепени са с по два болта за праговете? Чупят се при удари, но пък за сметка на това се сменят доволно лесно. Не е при мен бравата, пък намерих такова "триъгълниче" от браво в една автоморга, да го вземам ли и ще пасне ли на мястото?за това става дума:
    кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
    кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

    #2
    би трябвало да няма разлика
    Fiat Bravo SX 1.4 12V

    Поставянето на предпазен колан отнема 7 секунди от твоят живот - изживей го целия!
    Шофирайте внимателно! Нека кажем НЕ НА ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА!

    Коментар


      #3
      Доколкото си спомням като сменях бензиновия филтър то това не е триъгълник ами е цяла пластмаса сигурно 50х50см която се хваща с 4-5 болта под колата.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        Re: Декоративни пластмаси на Брава, заменями ли са от Браво?

        VALIO_RACING написа:
        въобще не го "виждат", като отделна част.
        Е аз не съм вносител, ама от пръв поглед го "виждам", под номер 716156808 (лява задна, номер 5 на картинката). Все пак има разновидности, така че "вносителят" ще ти намери точната пластмаса, ако държиш да търсиш чисто нова. Ако не - в моргата, и сравнение. Всъщност не знам какви са разликите, но например на ХГТ са по-различни задната дясна, уж. Ето и още един номер 716155808, той е за дясната.
        Прикачени файлове

        Коментар


          #5
          Да, интересно, не търся ново. Колата е на баща ми, пък не сме в едно населено място, в моргата ми искат 20 лв, но със сигурност от браво, ти можеш ли да провериш дали на брава и браво специално са различни? Казал съм им от моргата, че ще поразпитам и направо отивам да го взема, защото пък и те не знаят дали има някаква разлика, пък и нямат брава за разпарчадосване да сравним на място. Останало ми е половинката на колата, дори не е и половинката, по-малко, не мога да го смъкна и да го сравнявам, защото е останало някъде по пътя Ще съм много благодарен ако провериш тези кат. номера дали са едни и същи за браво и брава
          кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
          кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

          Коментар


            #6
            Различията са в зависимост от модела S, SX, GT, ELX, са еднакви; на HGT e е различна дясната. За задните говоря. В предните има повеече разлики. Но това е според каталога ЕПЕР, на живо не съм ги виждал и не мога да твърдя дали и какви разлики има.

            Коментар


              #7
              Мерси много. Днес залягах под браво, брава, мареа и разбрах, че почти всички са изпочупени или леко чукнати, цепнати и т.н. Не видях някакви особени разлики на външен вид в тия пластмаси. Дето беше писал нагоре един колега, че не са триъгълни, да, така е, знам, но разбрахте за какво питам. Ще я взема и ще я пратя на баща ми да я наложи, ако не е такава ще я върна.
              кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
              кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

              Коментар

              Working...
              X