Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ПОЛЗВАЛИ ЛИ СТЕ СИЛИКОНОВ ФЛУМАСТЕР ЗА ДРАСКОТИНИ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ПОЛЗВАЛИ ЛИ СТЕ СИЛИКОНОВ ФЛУМАСТЕР ЗА ДРАСКОТИНИ?

    Здравейте на всички!Имам следното питане: някой от вас ползвал ли е силиконов флумастер за издрасквания по боята?Ако да, иска ми се да чуя мненията ви?[/b]Грешен раздел->Преместена.Модераторски екип на fiat-bg.org

    #2
    Фиатаджии, не ми е приятно, че откривам отговори на въпросите си в други форуми. Ако карах VW щях да ходя там...

    Коментар


      #3
      Соня, ако това е името ти, нима си мислиш, че тук стоим и чакаме някой да зададе въпрос, пък ако ще и да е дама?!Драскотини има и по VW и по Fiat и по космическата совалка. Всеки влиза във форум, където му е приятно.Ако ти е добре тук, welcome! Ако не ... никой насила не е държан тук, нито пък е молен да остане, ако не иска.
      .:: Just because I am unique does not mean I am useful ::.
      www.cyxap.com

      Коментар


        #4
        Malone, естествено, че не е насила. Но в момента, в който има малко по-остър коментар, ми отговори, нали Аз съм тук, за да станем приятели.А между другото има хора, които седят заради това във форума Та, думата ми беше, че наскоро гледах една реклама, в която имаше такъв флумастер. Не съм сигурна дали е на силиконова основа или е смола. Прекарваш го през драскотината и тя полимеризира на ултравиолетовите лъчи и като се вдвърди придобива цвета на колата....

        Коментар


          #5
          Ползвал съм само флумастери със съответния цвят (20 мл мисля). Има ги по специализираните бояджийски магазини, а съм виждал различни цветове и в Бриколаж. Приличат ми като да са на нитроцелулозна основа или както там се казва. Ефекта беше, че над две години вече, там където съм мацнал няма ръжда. Иначе си личи, щото цвета не пасна точно. За други флумастери не знам. Чувaл съм за някакви пастели... но само съм чувал..)))

          Коментар


            #6
            И аз я гледах тази реклама, но нали знаеш по рекламите нещата са едни а на практика други. Не съм ползвал такова "нещо" и нямам преки впечатления, макар че се замислих дали да не отделя някой лев за да то тествам.

            Коментар


              #7
              http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.36457
              F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

              Коментар


                #8
                mnpenchev, знам как е с рекламите. аз се занимавам с това но съм решила да си купя такъв, защото заведох щета и ще ми дадат пари на ръка. а до сега винаги ми дават повече от колкото успявам аз да си поправя damage-a. струва 60 лв. и после задължително ще споделя!

                Коментар


                  #9
                  Струва 60 за будалите, не Ви ли намирисва на опит за реклама ?
                  F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                  Коментар


                    #10
                    то си Е РЕКЛАМА. в случая не цената е важна, а ползатаСамо че в този форум има правила и едно от тях е:4.6. Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението, личната информация, подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ.Затова внимавай накъде ще отиде темата!Модераторски екип на fiat-bg.org

                    Коментар


                      #11
                      http://www.youtube.com/watch?v=dVBgDk4Opig ето това прави тая писалка
                      Fiat punto 1,1
                      Fiat bravo 1,6 16v
                      Fiat bravo 2,0 20v
                      Honda civic 1,5
                      BMW e30 '84 150+hp Opel Omega B '98 116hp back to HGT, Peugeot 306, Astra F...

                      Коментар

                      Working...
                      X