Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с предното стъкло :cry:

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с предното стъкло :cry:

    Здравейте колеги,на мен нещо май май хич не ми върви с моето Типо или по-скоро аз съм си виновен защото искам всичко да му е в ред....както и да е.Между другото ако някой се интересува от цени по предницата на Типо мога да му кажа информация от вчера (носачи,амортисиори,тампони,дискове спирачни,карета и т.н.) ама това е друга тема.Та проблема - брат ми ми строши прединия прозорец (шофъорския) (електрически е) - видял че е малко свален и решил да го понатисне малко да ми покаже колко лесно се сваля (дете идиотче ама какво да се прави ) и се сещате и сами че един така около 100кг човек добре го е понатиснал и прозореца се е сринал във вратата.....отвори ми работа по нощите да се чудя как да го закрепя да не зее...та ситуацията за момента е такава :- стъклото е здраво като изключим водачът,който влиза отстрани в рамката на вратата (един пласмасов в горния заден край на прозоерца).-срошен е много лошо този пластмасов щифт дето влиза в прозореца (прозореца има дупка и в нея влиза един пластмасов щифт с помощта на който жилото движи прозореца нагоре-надолу).-строшен е и водачът във вратата който направлява прозореца (този откъм пантите на вратата)За щастие пак с малко със се разминал този път....Питането ми е такова - тея джиджавки двете продават ли се отделно изобщо като резервна част (ако да къде за София) или да си търся цялият механизъм втора ръка от някъде (италианеца не се брои защото ще трябва да си купя врата а аз си имам ) евентуално от някой колега.Питах в няколко фирми за стъкла и сервизчета но нищо не можаха да ми кажат....Благодаря предварително!Ето информацията за предницата за която говорех по-горе1.Носач преден Birth със всичките втулки и т.н. цена 60.50лв2.Амортисъор преден Magnetti Marelli газов цена с прахозащитния маншон 70.00 , без маншона - 66.003.Каре предно външно дясно за полуоска - 66.20 от Punto (пригинално за Типо е 77лв. комплект).4.Биалетки комплект с тампоните - 11.20 на бройка (два броя в случая - 22.40)5.Тампони на балансиращата щанга - 6.50 броя (също два броя - 13лв.) Магазинът е Евро 07 (само мога да го похваля за качеството и цените и богатата гама части на склад) в София.Дано да съм бил полезен на някого!
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    #2
    някакъв адрес или телефон да ми дадеш само дали ще може? (аз ще потърся ама все пак да попитам)Ами аз други така или иначе не можах да намеря и взех такива пък поне са т проверено място и се надявам да са хубави.Благодаря много за инфо-то
    Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

    Коментар


      #3
      No. 101 - аз проверих в Google.Много благодаря утре ще го посетя!
      Fiat Tipo DGT 1108cm3 Fire, VW Passat B3 1878cm3

      Коментар


        #4
        Аз лично си купих водачи от един стъклар, които се намира на гърба на блока срещу кино Арена - запад.
        Shit happens, sometimes...
        Tipo 1.4i.e. '92 - вече смъртно ранено
        Marea 1.8 HLX - червена като аватара

        Коментар

        Working...
        X