Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

каква е тази оранжава лампа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    каква е тази оранжава лампа

    Някой знае ли какво означава когато ти светне една оранжава лампа "stop" с някакви знаци под надписа?Лампата се намира до тази за отворени брати-под километража.Брава 1.8
    Brava 1.8 16V

    #2
    Изгоряла лампа на стоповете.

    Коментар


      #3
      peho написа:
      Изгоряла лампа на стоповете.
      на основните ли имаш предвид или на третия стоп?
      Brava 1.8 16V

      Коментар


        #4
        За основните лично сам го пробвал,за третият незнам как стои въпроса.Просто накарай някой да погледне,ако ти е светнала,кое точно не ти свети отзад.

        Коментар


          #5
          Може исам да видиш какво ти свети и какво не. Достатъчно е да си намериш едно кабелче 3-4 см да си изкараш буксата от стоп машинката на педала, да вкараш кабелчето там, да дадеш контакт и да видиш какъв ти е проблема със стоповете.

          Коментар


            #6
            peho написа:
            Изгоряла лампа на стоповете .
            а такава лампа дали има брава 1.4 12в сь6то и за вратите.аз я имам от няколко дни и много не и разбирам.то не се и виждат по таблото лампите : като някои др.коли

            Коментар


              #7
              Лесно можеш да провериш какво имаш от тези лампи.Относно лампата за вратите:Оставяш отворена врата и даваш на контакт,така ще видиш дали има индикация за отворена врата.За стоповете,пак не е трудно,махаш отзад една от лампите или откачаш буксата която ги захранва,влизаш и даваш на контакт.Натискаш спирачката и ако ти светне лампата значи я имаш.

              Коментар


                #8
                peho написа:
                Лесно можеш да провериш какво имаш от тези лампи.Относно лампата за вратите:Оставяш отворена врата и даваш на контакт,така ще видиш дали има индикация за отворена врата.За стоповете,пак не е трудно,махаш отзад една от лампите или откачаш буксата която ги захранва,влизаш и даваш на контакт.Натискаш спирачката и ако ти светне лампата значи я имаш.
                това със вратата го пробвах. но не ми свети нищо.а да ли имат случайно такава лампа брава 1.4 сх а това сьс стоповете ще го пробвам

                Коментар


                  #9
                  ако имаш книжка с инструкции в колата виж там кави лампи има модела ти ако нямаш ще почакаш до утре да видя в моята ако някой от форума няма под ръка в момента
                  FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                  Коментар


                    #10
                    Мерси за вниманието на всички!Разбрах-тази лампа е за стоповете-откачих буксата и като натиснах педала лампата светна.
                    Brava 1.8 16V

                    Коментар

                    Working...
                    X